Дитячі наметові табори

У даному розділі представлені дитячі наметові табори (дитячі активно-оздоровчі та тематичні програми наметового типу) від туристичної фірми “Хан-Тенгри”Який він – справжній дитячий наметовий табір?

Коли батькам пропонуєш відправити дитину на літніх канікулах в дитячий наметовий табір на обличчях багатьох із них можна побачити здивованість. Жити в наметах? Польова кухня? А чи витримає там моя дитина? Багато хто не знає всіх переваг перебування в таких таборах підростаючого покоління.

Дитячі наметові табори аж ніяк не спрямовані на сувору муштру і загартування вашої дитини. Програма в них заснована на тому, щоб прищепити дітям самостійність, навчити їх дрібним, за потрібне в повсякденному житті навичок і умінь вирішувати побутові питання.

Постійне перебування на свіжому повітрі, регулярне харчування, чергування корисних занять і відпочинку позитивно відіб’ється на здоров’я тіла і духу вашої дитини. Бачачи те, як правильно потрібно перебувати і вести себе на природі, діти починають розуміти, що навколишнє середовище це теж наш будинок і його потрібно прибирати і берегти.
Часто в програмі наметового табору включено навчання туристичним навичкам, таких як орієнтування, проходження перешкод, мотузковий курс і тд. Все це потім успішно застосовується на практиці в невеликих походах, що дозволяє вашому чаду відчути себе дослідником і мандрівником.
Романтика нічного зоряного неба, пісні біля багаття, розповіді страшних історій один одному, взаємодопомога і виручка в вирішенні поставлених завдань перед дітьми допомагає їм краще взаємодіяти в суспільстві, стати більш соціально адаптованими до життя і завести багато нових, а головне вірних і відданих друзів. Адже один завжди пізнається в справі!

Всім цим і відрізняються наметові табори від будь-яких інших. І бояться їх не варто! А краще відправити туди свою дитину і по закінченню зміни довго слухати про яскраві враження та емоції, які він отримав.

Наші контакти


  Не знайшли, що шукали?

  Ми підберемо відпочинок для вашої дитини відповідно до ваших вимог! Просто заповніть форму нижче і наш менеджер обов'язково зв'яжеться з вами!

  Ваше ім'я

  Ваша Електронна пошта

  Ваш контактний телефон

  Тема звернення (виберіть зі списку)

  Ваше повідомлення

  Введіть зображення з картинки

  captcha


  main