Таємницями давніх епох

Похід по Миколаївській області (каньйонами р.Південний Буг)

Річка Південний Буг і її каньйони зберігають в собі тисячолітні секрети. Тут жили і полювали первісні люди, оберігали свої кордони легендарні римські легіони і запорізькі козаки, проходили полчища Османської імперії. Хочете, щоб Гіпаніс розкрив вам все його таємниці? Ласкаво просимо з нами в похід! В даному поході можуть брати участь діти від 10 років.

Похід може бути розрахований на 2 або 3 дні

Опис походу

День 1. Зустріч групи в м.Южноукраїнськ. Трансферт в пгт.Константіновка. Наша подорож почнеться з підйому на плато Бахузін, з котрого відкривається прекрастний краєвид на каньйон річки Південний Буг. Тут же знаходився прикордонний пост Запорізьких козаків (збереглися залишки фортифікаційних споруд). У травні тут можна помилуватися полянами квітучих білих орхідей. Також ми прогуляємося до залишків фортеці економії Нове Ландау і «Миколаївському Стоунхенджу» – південнобужському кромлеху (культова споруда 5-6 століття до н.е.) Зарядившись древньою енергією рухаємося далі в бік с.Іванівка.

Дорога лежить між скелями до гирла р.Кам’янка, а після ми вийдемо до романського (Римському) порогу, де і зупинимося на обід. Після обіду ми оглянемо руїни прикордонної фортеці Мандрівниця – саме таку назву мав прикордонний пост запорізьких козаків. Зараз тут збереглося лише кілька десятків каменів і давня дорога, яка веде в пониззя Південного Бугу. Також ми пройдемося до артефакту, часів кам’яного віку – каменю-жертовника (він же обробний стіл) древніх мисливців.

Продовжуємо нашу подорож по каньйону Південного Бугу до с.Семенівка. У саме село заходити не будемо, а обійдемо його берегом до гирла річки Корабельної. Після переходу – вечеря, а також вечір біля вогнища в теплій компанії.

День 2. Поснідавши, ми виходимо на один з найвищих мостів України – Іванівський, висота якого понад 40 метрів! З моста відкривається шикарний вид на річку

Після яскравої фотосесії ми перейдемо на іншу сторону Південного Бугу і по гарному каньйону пройдемося від с.Іванівка до хутора Львів. По дорозі ми зустрінемо залишки старого млина, а також пройдемося по дорозі, прокладеній ще за часів римської імперії. По дорозі перекус.

Дійшовши до хутора Львів ми розташуємося на привал. Буде час на те, щоб скупатися в річці і відпочити. Вечеря. Вечір біля вогнища.

Якщо похід розрахований на 2 дні, то ввечері – повертаємося додому.

День 3. Сніданок. Сьогодні нас чекає захоплюючий перехід від хутора Львів до с.Богданівка. Ми обов’язково відвідаємо хутір Куйбишев, де пообідаємо і викупаємося в річці. У с.Богданівка, ще з козацьких часів, існує переправа в пгт.Константінівка. Як справжні козаки ми на поромі виконаємо цей шлях, а також почуємо цікаву розповідь про життя запорізьких козаків. Закінчення маршруту в пгт.Константінівка. Трансферт в м.Южноукраїнськ.

Вартість подорожі – 270 грн/10$ за добу

У вартість входить:  послуги інструктора-провідника, 3-х разове харчування – (сніданок, обід (перекус) вечеря, оплата відвідування заказників, страхування.
В стоимость тура не входит: Проїзд, трансферти за маршрутом, оренда туристичного спорядження (спальники, килимки), особисті витрати.

Даний похід можна скоротити до 2-х днів і закінчити його в хуторі Львів.

Збирай групу однодумців і отримай знижку!

Кіл – сть осіб в групіВартість
1 людина800 грн/за добу
2 – 3 людини400 грн/за добу
5 – 8 людей270 грн/за добу
8 – 12 людей240 грн/за добу

Інформацію про те, що необхідно брати з собою в похід ви знайдете тут


инфоОформити заявку на похід по Миколаївській області “Таємницями давніх епох” з Миколаєва можна декількома способами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


nik_obl main crimea