Карпатські пригоди

4- денний похід в Карпати з Миколаєва

Короткий опис: Запрошуємо вас вирушити в захоплюючий 4-х денний похід по Карпатських горах. Основна частина нашого маршруту буде проходити Чорногірським хребтом, який є найвищим гірським масивом Українських Карпат. За час маршуту ви побачите озеро Несамовите і Бренескул, а також піднімемося на найвищу точку України – г.Говерлу. Група формується в м.Миколаєві, можливе приєднання в м.Івано-Франківськ. Можливе проведення походу на будь-які дати для групи від 4 чоловік.

Опис маршруту

1 день. Прибуття в Івано-Франківськ. Після збору всіх учасників групи ми переїжджаємо в сторону с.Верховина, звідки і почнеться наша подорож. Вихід на перевалі Кривопілля. Підйом на хребет паралельний Чорногірському (звідси відкривається панорамний вид на г. Говерлу, г.Піп-Іван, г. Шпиці). Перекус. Перехід до Чорногорського хребта. Ночівля.

2 день. Поснідавши і звернувши намети, ми почнемо перехід на Чорногірський хребет в районі гори Шпиці. Заночуємо ми біля озера Несамовите, яке вважається одним з найкрасивіших і загадкових гірських озер Карпат. У місцевих жителів ходять безліч легенд про це місце – вони оповідають, що саме звідси починається град, а на дні озера живуть душі грішників. Але це всього лише перекази:)

3 день. Радиальний вихід на гору Гутин – Томнатик і озера Бренескул – самого високогірного озера України. Ночівля на озері Несамовите.
4 день. Вихід на перемичку між Брецкулом і Говерлою. Сходження на Говерлу – найвищу точку України і спуск до витоків р.Прут, де нас чекає цілий каскад водоспадів. Спуск до траси в 2-х км. від с.Ворохта, де нас чекатиме транспорт для відправки в м.Івано-Франківськ.

Вартість походу – 270 грн/10$ за добу
активныйУ вартість входить: послуги інструктора-провідника, 3-разове харчування – (сніданок, обід (перекус) вечеря), оплата відвідування заказників, страхування.
У вартість туру не входить: Проїзд Миколаїв- Івано-Франківськ – Миколаїв, особисте спорядження (килимки, спальники, рюкзаки), під’їзди по маршруту, особисті витрати.

Збирай групу однодумців і отримаєте знижку!

Кількість осіб в групіВартість
5-8 людей250 грн/за добу
8-12 людей220 грн/за добу

Інформацію про те, що необхідно брати з собою в похід ви знайдете тут


инфо

Оформити заявку на похід “Карпатські пригоди” можна декількома способами

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


4 main 2