Під заступництвом Святого Миколая

Дводенний екскурсійний тур по Миколаївській області

заказ-тура1Короткий опис туру: Даний 2- денний екскурсійний тур розкриє для вас всі таємниці міста Миколаєва, познайомить з історією міста і долями відомих миколаївців. Крім того, в перший день подорожі вас чекає захоплююча прогулянка на катері по нічному Миколаєву. Другий день нашого туру буде присвячений знайомству з Трикратський лісом з його двохсотлітніми дубами, а також величними Актовським і Арбузинським каньйонами, які нагадують каньйони Північної Америки в мініатюрі! Море нових вражень гарантуємо 🙂

Програма туру

index Зустріч групи в м.Миколаєві. Переїзд в центральну частину міста
Початок оглядової екскурсії по місту «Легенди і таємниці граду на річці Інгул» . За час екскурсійного туру ви познайомитеся з історією нашого чудового міста, почуєте розповідь про загадкові і таємничі катакомби, знаменитих миколаївців, таємниці і легенди вулиць Миколаєва.

?За час екскурсії ми пропонуємо вам відвідати на вибір:

1. Єдиний в Україні музей суднобудування і флоту,який знаходиться в старовинній будівлі, в царські часи який був резиденцією головного командувача Чорноморського флоту. У дванадцяти залах музею представлено розвиток кораблебудування на території Північного Причорномор’я від давніх часів до сучасності, зокрема представлені більше ста моделей кораблів 17-19 століття (Вартість вхідних квитків: дорослий – 15 грн, дитячий – 6 грн, екскурсійне обслуговування – 20 грн/група ).

2. Один з найстаріших і кращих зоопарків України – Миколаївський зоопарк. У зоопарку мешкає близько 360 видів найрізноманітніших тварин – слони, жирафи, ведмеді, леви, лами, верблюди, мавпи і тд. Загальна кількість мешканців зоопарку – понад 2,5 тисячі особин! (Дорослий – 50 грн, дитячий – 25 грн)

3. Музей «Старофлотські казарми» – краєзнавчий музей, який входить до трійки кращих музеїв України. Тут представлять експонати від найдавніших часів (знаряддя і побут первісних людей) до сучасності (Вартість вхідних квитків: дорослий – 15 грн, дитячий – 10 грн, екскурсійне обслуговування – 50 грн/група)

15:00 – 16:00 (Орієнтовно) – Обід. Переїзд групи в готель «Турист» * (2- місні номери «Стандарт» (ліжка роздільні. В номері є холодильник, ванна кімната, холодна і гаряча вода цілодобово, кондиціонер, телефон, балкон.). Вільний час.
* Готель може підбиратися індивідуально під замовника

20:00 Прогулянка на катері «Вечірні Вогні міста Святого Миколая». Пропонуємо вам подивитися на наше чудове місто з іншого боку! Захоплююча річкова прогулянка по річках Інгул і Південний Буг під приємну музику залишить приємний слід від знайомства з містом корабелів..

22:00 Повернення в готель. Ночівля.

index 2 09:00 Сніданок. Звільнення номерів. Посадка на автобус і виїзд на екскурсійний тур «Легенди Південного Побужжя – Трикратський ліс і Актовський каньйон»
10:00 Виїзд з Миколаєва. Шляхова екскурсія про легенди Миколаївській області.
11:30 Прибуття в м.Вознесенськ. Тут ми відвідаємо парк ім. М.Островського, в якому знаходиться знаменита Царська ротонда (альтанка, побудована до приїзду імператора Миколи І в 1837 році).
12:00 Далі нас чекає в гості «Трикратський ліс» (колишній маєток знаменитого В.П.Скаржінского). Історія появи лісу дуже схожа з історією появи Софіївського парку в Умані – він був закладений в ім’я любові! Тут виростають дуби, вік яких понад двісті років! Ми прогуляємося по доріжках лісу до легендарного Дуба Любові (за легендою, якщо обійти дуб тричі можна знайти справжню любов), побачимо штучний водоспад (дамбу) і просто подихаємо прекрасним лісовим повітрям…
13:30 Обід (за дод. плату)

14:30 Відвідування Арбузинського та Актовського каньйону, які в мініатюрі нагадують знамениті каньйони північної Америки. Гранітні скелі тут досягають 30-50 метрів у висоту. Ви почуєте містичні легенди про валуни-велетні, Голубине гніздо, Камень-Крісло, величезному камені Диявола. Після екскурсії кожен бажаючий може спуститися на дно Актовський каньйону, де протікає річка Арбузинка і побачити те місце, з якого був узятий величезний гранітний валун, який зараз знаходиться перед будівлею Віденського міжнародного центру і є символом європейського контінента. Вільний час для барвистої фотосесії.

17:30 (Орієнтовно) Повернення в м.Миколаїв. Переїзд на залізничний вокзал м. Миколаєва. Закінчення екскурсійного туру.

Вартість для групи від 720 грн/чол

У вартість входить: Транспортний супровід по всьому маршруту, екскурсійне обслуговування, харчування (обід -1 день, сніданок 2 день), проживання в готелі «Турист» у 2- місних номерах «Стандарт» з роздільними ліжками (1 ніч), катання на катері з оглядом нічного міста (2 години), рекреаційні збори, страхування від нещасного випадку (покриття 5000 грн), послуги супроводжуючого від фірми.
У вартість не входить: Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти під час оглядової екскурсії по Миколаєву, обід (2 день), особисті витрати.

* Вартість туру є орієнтовною і розраховується індивідуально під кожну групу. Кількість послуг, що надаються може змінюватися в залежності від побажань замовника!


инфоОформити заявку на екскурсійний тур “Під заступництвом Святого Миколая” можна декількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button a lot main button one