Програма «Мандрівник-еколог»

заказ-тура1Короткий опис: Скільки люди пам’ятають себе – щось владно кликало людину в дорогу, щоб бути здоровим і пригорнутися до природи. «Мандрівник-еколог» – це дитяча еколого-пізнавальна програма, яка спрямована на всебічне виховання і навчання дитини як вільної духовної особистості, яка активно і творчо бере участь в соціальному житті (елементи і практики вальдорфської програми). Програма вчить кожну людину, що вступила на туристичну стежку бути в гармонії з природою і сприймати її збиток як свою особисту біль. А також займається реабілітацією дітей від міської нудьги і депресії! Тривалість програми – 10 днів.Неподалік від дитячого табору функціонує дорослий наметовий табір «Супутник». Можливий заїзд в будь-яку дату! Вартість – договірна (3-х разове харчування, оренда туристичного спорядження)

Місце проведення програми – Миколаївська область (Національний парк “Бузький Гард”)

Побутові умови: Діти проживають в 3-4 місцевих наметах з щільними спальниками. На території стоянки є туалети, рукомийники, душові, вогнищеве місце для збору дітей. Діти беруть активну участь в житті табору.
Харчування: Комплексне триразове харчування. Готування блюд відбувається на багатті.

Опис програми *

1 день: Заїзд учасників. Доставка транспортом на базову стоянку. Розміщення. Інструктаж з безпеки. Знайомство з розпорядком дня і програмою. Закріплення вихованців за інструкторами. Екскурсія по околицях стоянки “чи знаємо ми своїх сусідів”. Урочисте відкриття програми. Ігровий вечір знайомств біля багаття з учасниками програми.

2 день.Зарядка. Радіальний похід «Ти і природа». Участь вихованців у виготовленні виробів з вторинної сировини (сплетіння праці та волі). Подолання перешкод природи з використанням туристської техніки (майстер-клас з використання спец. спорядження і подолання перешкод). Вечірні пісні, ігри біля вогнища, презентації команд, конкурс емблем та слоганів, вечір талантів.

3-4 дни: Заняття по курсу підготовки «Мандрівник-Еколог». Навчання техніки пішохідного туризму, розповідь про туристське спорядження і його застосування, навчання орієнтуванню. Робота вихованців у групі (команді). Основи надання першої допомоги «Цілитель». Вечір «Туристського крокодильчика». Формування команд по недоліках. Командні ігри, тренінги.
Похід і виготовлення фільтрів для води. Квест – виживання, орієнтування в лабіринті. Тимбилдинг. Сплетіння праці та волі – вироби для музею і себе з підручних засобів.
Театралізовані казки біля багаття або гри.

5 день.«Природа-Творець». Охорона природи, як необхідна умова збереження навколишнього середовища. Конкурс туристських красунь «Леді в кедах». Формування колективів за інтересами. Творчість. Малювання і живопис. Подолання перешкод (скелелазіння, переправа і ін.) Похід вздовж каньйону і спадщини минулих століть. Приготування однієї страви (наприклад борщу)
Розповідь про враження за день біля багаття, театралізація казок. Свято ліхтариків.

6-7 день. Похід по історичних місцях краю, відвідування ферми. Підготовка до “Олімпійських ігор”. Мотузковий парк. Складання пісень, вироби на ярмарку. Плетіння вінків на свято Івана Купала. Ігри, естафети, тімбілдінг. Майстер – класи, рукоділля. Свято Івана Купала. Театралізована вистава «Біля вогнища».

8-9 день: «Нам разом цікаво». Техніка туризму. (Мотузковий парк, скелелазіння, переправа). Правила порятунку на воді. «РОзВаЖАлКа»: битва інтелектуалів – «Річка чудес», конкурс Самохвалів «Гіннес хоро-шоу». Дозвілля в природних умовах. Еко-акція з очищення річкового джерела. Квест «У сміття є будинок». Похід – «За чисте довкілля». Фестиваль творчих досягнень, ярмарок виробів, Олімпійські ігри, «Зарниця». Психологічний тренінг на усунення комплексів. Вечір талантів. Театралізована вистава. Королівська ніч.

10 день: Не для школи вчимося, а для життя”. Розбирання, сушіння, здача спорядження. Урочисте закриття програми. Інтерактивне анкетування з метою виявлення вражень дітей від програми: описати і представити свої особисті переваги і недоліки, виявлені під час відпочинку. В результаті листки з недоліками урочисто спалюються в багатті

 

Стаття про нашу программу

Відгуки батьків

Дата заїздів

Вартість

01.06.2021 – 10.06.20213500 грн/люд

10.06.2021 – 20.06.2021

3500 грн/люд

20.06.2021 – 30.06.2021

3500 грн/люд

 30.06.2021 – 10.07.2021

3500 грн/люд

У вартість входить:

У вартість не входить:

— Оренда туристичного спорядження;
— Анімаційні програми;
— Оплата рекреаційних зборів;
— Оплата роботи інструкторів;
— 3- разове харчування (сніданок, обід (сухий пайок при
знаходженні поза табором) вечеря);
— Страхування.
–Особисті витрати.

– Проїзд Миколаїв – табір- Миколаїв

Група від 5 дітей – знижка 10% від загальної суми.

Список необхідних документів для участі дитини в програмі:

  1. Копія свідоцтва про народження;
  2. Довідка про епідеміологічне оточення (береться у лікаря за 3 дні до заїзду);
  3. Заключение врача о состоянии здоровья.

Список необхідних речей для дитини можна подивитися тут

* Організатори мають право змінювати програму

** Ціну обов’язково уточнюйте в організаторів


инфо Взяти участь у програмі «Мандрівник-еколог» можна кількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту info@han-tengry.com.ua
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(093) 5030931 (Viber)
(050) 9533068
(067) 7540572


button_children_active(1) main button_recreation