Активно-екскурсійний тур “Античні пригоди”


Короткий опис туру: Дана активно-екскурсійна програма призначена для дитячих груп і поєднує в собі відвідування Національного археологічного заповідника “Ольвія”, показові виступи гладіаторів з майстер-класом по поводженню з мечем, а також проходження перешкод в спеціально спорудженому мотузковому парку.

Програма туру

09:30-10:00 Виїзд на комфортабельному мікроавтобусі (автобусі) з м.Миколаєва. По дорозі –  екскурсія.
11: 20-13:20 Початок екскурсійної програми по національному археологічному заповіднику “Ольвія”. Антична Ольвія (у перекладі з давньогрецької «Щаслива»), є невід’ємною частиною культурної спадщини України. Древній поліс являвся одним з 4-х найбільших античних міст-держав на Північному Причорномор’ї. Ольвія була заснована в другій чверті VI ст. до н.е. грецькими переселенцями на правому березі Бузького лиману (стара назва – Гіпаніс) і проіснувала майже тисячу років, до сімдесятих років IV ст. н.е.

За час екскурсії по Ольвії Ви почуєте захоплюючу історію про життя і підвалини міста, побачите залишки культових і адміністративних споруд, а також відвідаєте музей кераміки і лапідарій. Крім того, в кінці екскурсії ми підійдемо до місця, де можна буде загадати найзаповітніше бажання. Подейкують, що воно обов’язково збудеться 🙂

13:30-14:50 Закінчення екскурсійної програми в Ольвії. Зупинка районі с. Стара Богданівка, де на березі озера можна буде розташуватися на пікнік. На даному етапі програми дітей очікують показові виступи наших гладіаторів (історична реконструкція), після яких діти отримають майстер-клас по поводженню з мечем, а також (за бажанням) зможуть випробовати свої сили з вподобаним гладіатором.

14:50-16:30 Проходження перешкод в спеціально спорудженому мотузковому парку. Парк складається з кількох частин: спочатку діти проходять “Павутину”, після їх очікує перешкода під назвою “Цирк”, а також “Паралелі”. Тут діти зможуть награтися вдосталь і отримати море позитивних емоцій! Нагородження учасників програми пам’ятними грамотами та значками. Від’їзд в м.Миколаїв.

Кіл-сть осіб в груі*Вартість (Сезон 2019)*
27 дітей + 3  дорослих340 грн/ос
36 дітей + 4 дорослих330 грн/ом

* За іншої кількості учасників вартість програми уточнюється додатково. Можлива зміна туру згідно побажань групи.

заказ-тура1
У вартість входить: Автобусне і екскурсійне обслуговування по маршруту, вхідні квитки в Національний археологічний музей “Ольвія”, показові виступи та майстер-клас від гладіаторів, установка і робота інструкторів в мотузковому парку, грамоти та значки для нагородження, страховка від нещасного випадку (страхове покриття 5000 грн), послуги супроводжуючого від фірми.
У вартість не входить: Харчування, особисті витрати

Відгуки мандрівників про тур

Фото звіт про проведений тур можна знайти тут

 


инфоОформити заявку на активно-экскурсійний тур “Античні пригоди” з м.Миколаєва можна декількома способами:

  • Нажавши на кнопку Замовити тур и заполнить форму заказа
  • Відправивши запит на електронну пошту info@han-tengry.com.ua
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(093) 5030931 (Viber)
(050) 9533068
(067) 7540572


button one (1) main button a lot (1)