Дитячі наметові табори

У даному розділі представлені дитячі наметові табори (дитячі активно-оздоровчі та тематичні програми наметового типу) від туристичної фірми “Хан-Тенгри”


Який він – справжній дитячий наметовий табір?

Коли батькам пропонуєш відправити дитину на літніх канікулах в дитячий наметовий табір на обличчях багатьох із них можна побачити здивованість. Жити в наметах? Польова кухня? А чи витримає там моя дитина? Багато хто не знає всіх переваг перебування в таких таборах підростаючого покоління.

Дитячі наметові табори аж ніяк не спрямовані на сувору муштру і загартування вашої дитини. Програма в них заснована на тому, щоб прищепити дітям самостійність, навчити їх дрібним, за потрібне в повсякденному житті навичок і умінь вирішувати побутові питання.

Постійне перебування на свіжому повітрі, регулярне харчування, чергування корисних занять і відпочинку позитивно відіб’ється на здоров’я тіла і духу вашої дитини. Бачачи те, як правильно потрібно перебувати і вести себе на природі, діти починають розуміти, що навколишнє середовище це теж наш будинок і його потрібно прибирати і берегти.
Часто в програмі наметового табору включено навчання туристичним навичкам, таких як орієнтування, проходження перешкод, мотузковий курс і тд. Все це потім успішно застосовується на практиці в невеликих походах, що дозволяє вашому чаду відчути себе дослідником і мандрівником.
Романтика нічного зоряного неба, пісні біля багаття, розповіді страшних історій один одному, взаємодопомога і виручка в вирішенні поставлених завдань перед дітьми допомагає їм краще взаємодіяти в суспільстві, стати більш соціально адаптованими до життя і завести багато нових, а головне вірних і відданих друзів. Адже один завжди пізнається в справі!

Всім цим і відрізняються наметові табори від будь-яких інших. І бояться їх не варто! А краще відправити туди свою дитину і по закінченню зміни довго слухати про яскраві враження та емоції, які він отримав.

Наші контакти

  • Адреса:
   Україна, 54017,
   місто Миколаїв,
   вул. Дунаєва, 39

  • Телефони:
   (093) 5030931
   (050) 9533068
   (067) 7540572

  • E-mail:
   info@han-tengri.com.ua
   filinvm@gmail.com


  Не нашли того, что искали?

  Мы подберем отдых для Вашего ребенка согласно Ваших требований! Просто заполните форму ниже и наш менеджер обязательно свяжется с Вами!

  Ваше имя

  Ваша Электронная почта

  Ваш контактный телефон

  Тема обращения (выберите из списка)

  Ваше сообщение

  Введите изображение с картинки

  captcha


  main