В гості до коней (“Золота Підкова”)

Екскурсійний тур в заміський туристичний комплекс «Золота підкова»

Ви давно шукали місце неподалік від Миколаєва, де можна було б весело і цікаво відпочити від міської метушні, покататися на конях, побачити чисте небо і активно провести час? Такий оазис зріс лише в 15 км від Миколаєва і називається він приват комплексом «Золота підкова». Гостинні господарі створили тут воістину райський куточок. Комплекс побудований в середньовічному стилі і нагадує замок-садибу, сповнена казкових здивувань, як для дорослих, так і для дітей. Найбільшим же чудом садиби є її коні!

Програма подорожі

09:00 Відбуття з м.Миколаєва в заміський туристичний комплекс «Золота підкова» (с. Кандибине)

09:30 Прибуття в коплекс. Екскурсія по стайнях «Все про коней». Ви дізнаєтеся цікаві факти про історію розвитку кінного спорту, про різновиди і призначення кінної амуніції, мовою коней (так, такий насправді існує!). Крім того, Ви побачите коней різних порід і мастей, познайомитеся з правилами догляду та утримання і навіть зможете почистити і погодувати цих чудових тварин! Закінченням екскурсії стане яскрава фото сесія і відвідування міні-зоопарку, в якому мешкають декоративні кролики, ослики, павичі, лебідь шипун, яструб.

10:30 Катання на конях. З дітьми працюватимуть досвідчені інструктори комплексу, які навчать дітей азам верхової їзди. У свою чергу дітки отримають море позитивних емоцій! (Факультативно – 5 хвилин – 35 гр, 10 хвилин – 45гр, 30 хвилин – 120гр)

11:30 Вільний час на території комплексу. У Вашому розпорядженні: зона відпочинку з мангалом, дитячий ігровий майданчик, дитячий басейн, волейбольний майданчик, настільні ігри, купальня.

13:00 Комплексний обід.
14:00 Відбуття в м.Миколаїв.

Кількість осіб в дитячій групіВартість*
16+1470 грн/люд
31+3480 грн/люд
44+5430 грн/люд

заказ-тура1

У вартість входить: Проїзд комфортабельним мікроавтобусом (автобусом), екскурсійна програма по комплексу, перебування на території (5 годин), супроводжуючі від школи (в залежності від кількості осіб людина в групі), оформлення дитячої групи, страхування
У вартість не входить: Обід (орієнтовно 60 грн )Катання на конях, особисті витрати.

Кількість осіб у дорослій групіВартість*
17450 грн/люд
33430 грн/люд
48400 грн/люд

У вартість входить: Проїзд комфортабельним мікроавтобусом (автобусом), екскурсійна програма по комплексу, перебування на території (5 годин), страхування
У вартість не входить: Обід (орієнтовно 150 грн) катання на конях, особисті витрати.


Для дорослих груп можлива організація орпоративного відпочинку. На території є комфортабельні будиночки, альтанки, барбекю, мангали. Для активного відпочинку комплекс може запропонувати: Джип – сафарі з екскурсією, риболовлю (є ставок з білим амуром, коропом, товстолоба, карасем), тір, стрільбу з лука, стрільбу з пневнамічної рушниці, пейнтбол.

Фото звіт про проведений тур можна подивитися тут


инфоОформити заявку на тур “В гості до коней (Золота Підкова, c.Кандибіно)” з Миколаєва можна кількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту info@han-tengry.com.ua
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(093) 5030931 (Viber)
(050) 9533068
(067) 7540572


button one (1) main button a lot (1)