Пригоди по-одеськи!

У програмі туру: відвідування Музею цікавої науки, Одеської кіностудії, музею Контрабанди

Короткий опис туру: Даний екскурсійний тур з м.Миколаєва поєднує в собі екскурсію в м Одесу з оглядом її головних визначних пам’яток, а також екскурсію в єдиний на півдні України науково-розважальний Музей цікавої науки, Одеську кіностудію і музей Контрабанди. Ідеальний варіант для шкільних груп!

Програма тура

07:00 Виїзд на комфортабельному мікроавтобусі (автобусі) з м.Миколаєва. Шляхова екскурсія.
10:30-11:30 Екскурсія по Музею цікавої науки, який є першим і єдиним науково-розважальним інтерактивним музеєм на Півдні України. Тут ви зможете абсолютно по-новому поглянути на те, що раніше здавалося вам нудним або складним у вивченні. Головне завдання музею – показати дивовижний світ науки з найбарвистішою його боку. Якщо інші музеї строго-настрого забороняють торкатися до своїх експонатів, то в музеї цікавої науки не тільки можна, а й треба все помацати, перевірити роботу тих чи інших пристроїв, і навіть провести невеликі експерименти. Вільний час на території музею, з можливістю повернутися в ті кімнати, які сподобалися найбільше. У музеї постійно діє кілька експозицій, а саме: Оптика,  Рідини і гази, Анатомія, Механіка, Інжиніринг. Переїзд на Одеську кіностудію.


Відео про музей


12:00 – 13:30 Пропонується на вибір!!!

  • Экскурсія по Одеській кіностудії, яка є однією з найбільш найвідоміших кузень вітчизняного кіно. За всю історію існування вона створила величезну кількість чудових фільмів, які є шедеврами. Протягом всієї екскурсії ви дізнаєтеся про історію кінематографа в Одесі, найвідоміших акторів, які побували на студії, заглянете в Музей експозиції кіно, пройдетеся по залах, присвячених Вірі Холодній, фільмам «Д’Артаньян і три мушкетери», «Діти капітана Гранта», «В’язень замка Іф», а також поринете в таємниці закулісного життя і робочих буднів кіностудії.

 

  • Відвідування Одеського музею контрабанди, який розташувався в центрі Одеси в цокольному поверсі старовинного будинку. У його колекції налічується понад 150 експонатів, які є унікальною для України. Всі вони відображають контрабандну життя Одеси починаючи з 19 століття до сьогоднішнього дня. Серед колекції можна побачити кокаїнові тайники в палубних дошках, автомобільні двері з тисячами сигаретних пачок всередині, план підземного ходу контрабандистів під Ужгородом і багато іншого. При виході з музею є прикольна фотозоні під назвою “Почесний контрабандист”. Вільний час.

14:00 – 17:00 Оглядова екскурсія по Одесі, за час якої ви познайомитеся з головними визначними пам’ятками міста – прогуляєтеся Приморським бульваром і морським портом, дізнаєтеся всі секрети вулиці Дерибасівській, а також дізнаєтеся про дивовижну історію Одеського оперного театру.

17:00 Виїзд групи в м.Миколаїв.

Кількість дітей у групіВартість*

16+1

500 грн/люд

23+2

490 грн/люд

32+3

480 грн/люд

41+4

465 грн/люд

45+5

450 грн/люд

*Вартість є орієнтовною і вимагає уточнення при замовленні туру

заказ-тура1У вартість входить: Автобусне і екскурсійне обслуговування по маршруту, екскурсії та вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (Музей цікавоъ науки, Одеська кіностудія, Музей контрабанди) супроводжуючий (-і) з боку групи (в залежності від кількості осіб), оформлення дитячої групи, страхування.
У вартість не входить: Особисті витрати, Обід
Примітка: У музеї цікавої науки можливе попереднє замовлення додаткових заходів: Електро (Тесла) шоу, шоу мильних бульбашок.


инфоОформити заявку на екскурсію “Пригоди по-одеськи!” з Миколаєва можна кількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту info@han-tengry.com.ua
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(093) 5030931 (Viber)
(050) 9533068
(067) 7540572


button one (1) main button a lot (1)