Оазис таврійського степу – Асканія-Нова

Екскурсія в Асканію-Нова з Миколаєва

Запрошуємо вас відвідати «Рукотворний оазис в степу» – всесвітньо відомий біосферний заповідник Асканія-Нова. Заповідник є унікальним природним пам’ятником, який розташований на єдиному в Європі ділянці не оранному степу. За час екскурсії з м.Миколаєва и побуваєте в дендропарку, а також зоопарку знаменитого заповідника.

Опис програми туру

07:00 Виїзд з м.Миколаїв
11:00 Прибуття в біосферний заповідник Асканія-Нова.
11:30 Екскурсія по дендрологічному і зоологічному парках. Починається екскурсія з огляду дендрологічного парку. Маршрут охоплює ту частину ботанічного парку, яка закладена ще в 1887-1892 рр Ф.Е.Фальц – Фейном. Ви познайомитеся з історією створення парку, архітектурним комплексом, що імітує середньовічний замок, колекцією деревних рослин – представниками самих різних географічних районів земної кулі. У центрі старого парку знаходиться мальовничий ставок з маленьким острівцем і ліліями на водяному дзеркалі. Подорож в царство деревних рослин казкового куточка української землі, запам’ятається вам надовго!

Після невеликого переходу екскурсія триває по території зоопарку, який був закладений ще в 70-х роках XIX століття. Ось уже понад сто років в заповіднику напіввільно живуть звірі та птахи з усього світу. Маршрут зоопарку починається з орнітосекціі, де в паркових заростях розміщені численні вольєри з птахами різних видів – жителями різних зон зеленого світу – гордо виступають фламінго і журавлі, демонструють свою красу павичі, фазани, цікаві страуси, галасливі папуги. У вольєрах для хижих птахів – гриф чорний, степовий орел, пугач та ін., А на водоймах чорні і білі лебеді, гуси, качки, казарки. Далі нас очікує відділ парнокопитних ссавців: коня, бики, антилопи, олені.

14:00 Обід
15:00 Від’їзд в м.Миколаїв

Кількість осіб в дитячій групіВартість*

16+1

420 грн/люд

23+2

400 грн/люд

32+3

390 грн/люд

37+3

370 грн/люд

45+5

350 грн/люд

заказ-тура1У вартість входить: Автобусне обслуговування по маршруту, екскурсійне обслуговування на території заповідника, який супроводжує з боку школи (в залежності від кількості осіб), супроводжуючий від фірми, оформлення дитячих документів, страхування.
У вартість не входить: Особисті витрати, Обід (продукти можна взяти з собою)

Кількість осіб в дорослій групіВартість*

17

410 грн/люд

25

390 грн/люд

35

380 грн/люд

40

360 грн/люд

50

340 грн/люд

заказ-тура1У вартість входить: Автобусне обслуговування по маршруту, екскурсійне обслуговування на території заповідника, який супроводжуючий від фірми, страхування.
У вартість не входить: Особисті витрати, Обід (продукти можна взяти з собою)

*Вартість є орієнтовною і вимагає уточнення при замовленні туру

Відгуки мандрівників про екскурсію


инфоОформити заявку на екскурсію “Оазис таврійського степу – Асканія-Нова” з Миколаєва можна декількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту info@han-tengry.com.ua
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(093) 5030931 (Viber)
(050) 9533068
(067) 7540572


button one (1) main button a lot (1)