“Шабо – край виноробства”

Екскурсія в Акерманську фортецю і винзавод "Шабо"

Короткий опис туру: За час екскурсії з Миколаєва Ви відвідаєте Акерманську фортецю, а також унікальний в своєму роді “Центр Виноробства Шабо”. Приємним доповненням до туру стане дегустація вин і коньяків ТМ “Шабо”

Опис програми туру

07:00 Від’їзд групи в м. Білгород-Дністровський. Шляхова екскурсія.
11:00 Прибуття групи в м Білгород-Дністровський. відвідування Аккерманської фортеці – величного пам’ятника середньовічної оборонної архітектури. За довгий час свого існування фортеця обросла безліччю легенд. Ви побачите внутрішній двір Аккерманської фортеці, а також найукріпленішу її частину – цитадель, яка могла тримати облогу навіть після захоплення інших частин фортеці

13:00 Прибуття в «Центр Культури Вина Шабо», в якому ви поринете в захоплюючий світ виноробства Шабо. За час проведення екскурсійної програми ви відвідаєте:

? Екскурсійна програма по Центру Культури вина «Шабо»
 • «Королівський підвал», який був створений більш ніж 200 років тому. За легендами його відвідували король Румунії Карол і великий російський поет – А.С. Пушкін;
 • Старовинний «Хересний підвал», в дубових бочках якого «дозріває» унікальне вино – сухий херес;
 • Величезні підземні винні сховища, розташовані на глибині 5-ти і 9-ти метрів під землею;
 • Коньячний двір для витримки коньячних спиртів;
 • Будинок шампанських вин, в якому класичним методом проводиться високоякісне шампанське;
 • Цех холодного розливу, який відповідає за стерильність бутилювання, а також збереження природних смакових якостей вин.
 • Цех холодного розливу, який відповідає за стерильність бутилювання, а також збереження природних смакових якостей вин
 • Кінозал познайомить вас з історією появи поселення Шабо і розповість захоплюючу історію про його засновника – винороба з Швейцарії Луї Тардане, який за сумісництвом був першим мером поселення.
 • Фонтан давньогрецького бога виноробства – Діоніса.

14:30 Ми запрошуємо вас в кришталевий зал, де ви зможете продегустувати вина і коньяки торгівельної марки «Шабо»: біле сухе шардоне, червоне сухе каберне, білий сухий херес, червоне напівсолодке, червоне десертне вино, а також п’ятизірковий коньяк «Шабо V.S.O.P.». Крім самих напоїв під час дегустації вам будуть подані традиційні дегустаційні закуски – чорний шоклад, волоські горіхи, а також крекери. Після дегустаційної програми у вас буде можливість відвідати фірмовий магазин «Шабо» і придбати сувенір або пляшку вподобаного вина.

15:30 Обід (за дод. плату). Ресторан «Шабський дворик», розташований навпроти «Винзаводу Шабо» запрошує вас до столу. У меню: борщ з пампушками, шашлик, камбала на грилі, бринза, узвар і компот власного приготування. Гідним доповненням до страв стануть вина торгової марки «Шабо».
17:00 Від’їзд до Миколаєва.
21:30 – 22:00 Прибуття до Миколаєва.

Кількість осіб в групіВартість

17

640 грн/люд

25

590 грн/люд

34

490 грн/люд

48

450 грн/люд

* Вартість вимагає уточнення при замовленні туру

заказ-тура1У вартість входить: Автобусне і екскурсійне обслуговування по маршруту, екскурсійне обслуговування в Акерманської фортеці, екскурсійна та дегустаційна програма в «Центрі Культури Вина Шабо», страхування.
У вартість не входить: Вхідні квитки в Акерманську фортецю (дитячий – 40 грн, дорослий – 80 грн), Обід (від 90 грн).

Фото звіт про проведену поїздку можна переглянути тут


инфоОформити заявку на екскурсію “Шабо – край виноробства” з Миколаєва можна кількома способами:

 • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
 • Відправивши запит на електронну пошту info@han-tengry.com.ua
 • Зателефонувавши нам за телефонами:

(093) 5030931 (Viber)
(050) 9533068
(067) 7540572


button one (1) main button a lot (1)