Наметова стоянка «Іліада»

Кінбурнська Коса, Миколаївська область

Розташування — Наметова стоянка (наметовий табір) розташована в воістину унікальному куточку Чорноморського узбережжя на Кінбурнській Косі, Миколаївська область. Ця місцевість має дуже багату і цікаву історію, йдучи корінням у часи «батька історії» Геродота – саме тут проходив знаменитий торговий шлях «Із Варяг в Греки», за легендами на цих землях був легендарний Ахілл (звідки і пішла назва нашої стоянки, адже Ахілл є головним героєм Іліади), а також зростає прототип Пушкінського дуба.

Крім історії, Кінбурнська коса має унікальний цілющий мікроклімат, завдяки злиттю Лиманського і морського повітря з ароматами хвойних дерев, сприятливо впливаючи на органи дихальних шляхів. А заходи сонця тут просто неймовірні, приїжджайте і переконайтеся в цьому самі 😉

Розміщення: Стоянка знаходиться в 15 метрах від моря в сосновому лісі. Розміщення в 2-4-х місцевих наметах з теплими спальниками і килимками (Є можливість надання місця під намет для людей зі своїм спорядженням). На території стоянки є туалет, душ, рукомийники, гамаки. Поруч з табором функціонує дитяча спортивно-оздоровча програма наметового типу”Кінбурн-ектів” . GPS координати стоянки тут.
Харчування: здійснюється в відкритій їдальні на березі моря. Готування їжі відбувається на польовій кухні. Посуд свій або одноразовий.


Пакет

Що входить у вартість

Вартість*

Пакет
Standart

Надання місця під намет, користування інфраструктурою стоянки, 3-х разове харчування

320 грн/доба

Пакет
Full

Прокат туристичного спорядженя (намет, індивідальний спльник та каремат), користування інфраструктурою стоянки, 3-х разове харчування

390 грн/доба

Мінімальний заїзд – 5 діб

*Ціни актуальні до 01.06.2020р. Прохання уточнювати вартість після вказаної датиинфо Оформити заявку на відпочинок в наметовій стоянці “Іліада” (Кінбурнська Коса) можна декількома способами :

  • Натиснувши на кнопку Замовити путівку і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту info@han-tengry.com.ua
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(093) 5030931 (Viber)
(050) 9533068
(067) 7540572
(0512) 711651
(0512) 362936