Екскурсія в музей Ракетних військ і Мігію

Короткий опис екскурсійного туру: Запрошуємо Вас відвідати унікальний в своєму роді Музей ракетних військ, який розташований в селі Побузьке неподалік від м.Первомайська, а також легендарну Мігію, з її “Чорним озером!”

Програма туру

06:30 Виїзд з міста Миколаєва в смт.Побузьке.
09:00  – Прибуття в смт.Побузьке. Початок екскурсії по музею.В радянських часів ці місця мали стратегічне значення – саме тут розташовувалися ретельно замасковані глибокі підземні командні пункти і шахти з найсучаснішими на той час ядерними ракетами. З утворенням незалежної України один з командних пунктів був перетворений в музей.Цей музей є унікальним у своєму роді.

Всі бойове обладнання залишилося в музеї з часів «холодної» війни між Радянським Союзом і США. Тут Ви побачите найбільшу в світі балістичну ракету «Сатана», величезні тягачі ракет, відвідайте командний пункт, в якому знаходиться та сама «червона кнопка», зійдіть в шахту пускової установки і оціните всю величезну ядерну міць СРСР.

12:00 – Закінчення еккурсіі. Переїзд в с. Мигія.
13:00 – Прибуття в с. Мигія. Обід (факультативно) .Огляд екскурсійних об’єктів і сплавів по Верхнє Мигійських порогах і порогу «Інтеграл». Тут все просто дихає величної тисячолітньою історією – знайдені археологічні пам’ятки часів палеоліту (близько 30 тис. років до н.е.), знахідки античного поселення греків (поселення мало назву «Емігея», звідки і пішла назва Мигії), римлян, скіфів, тут перебував центр Коліївщини (Гайдамацька Січ). Ці землі побачили на своєму віку безліч відомих історичних особистостей: легендарного Івана Сірка, Петра Калнишевського, Пилипа Орлика – автора першої в Європі Конституції. А природа в Мигії володіє просто магічною красою! Не дарма, ці місця називають «Українською Швейцарією». Крім того, ми з вами відвідаємо так зване “Чорне озеро” – затоплений гранітний кар’єр, в якому раніше добували граніт. Глибина озера, за різними оцінками становить від 26 до 50 метрів!

19:00 – 20:00 Прибуття в Миколаїв (орієнтовно)

Кількість людей в дитячій групіВартість*

16+1

450 грн/люд

23+2

440 грн/люд

32+3

430 грн/люд

37+3

410 грн/люд

45+5

400 грн/люд

заказ-тура1

У вартість входить: Транспортне обслуговування і екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, екскурсія по території музею, страховка від нещасного випадку (покриття 5000 грн), оформлення дитячої групи, послуги супроводжуючого від фірми, супроводжуючі від школи (в залежності від кількість школярів).
Додатково оплачується:
спуск в шахту командного модулю, обід (від 80 грн / чол)

Кількість осіб в дорослій групіВартість*

17

440 грн/люд

25

430 грн/люд

35

420 грн/люд

40

410 грн/люд

50

400 грн/люд

У вартість входить: Транспортне обслуговування і екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, екскурсія по території музею, страховка від нещасного випадку (покриття 5000 грн), оформлення дитячої групи, послуги супроводжуючого від фірми.
Додатково оплачується: спуск в шахту командного модулю, обід (від 80 грн / чол)

*Вартість туру є орієнтовною і розраховується індивідуально під кожну групу.


инфоОформити замовлення на екскурсію “Екскурсія в музей Ракетних військ і Мігію” з Миколаєва можна декількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту info@han-tengry.com.ua
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(093) 5030931 (Viber)
(050) 9533068
(067) 7540572


button one (1) main button a lot (1)