Экскурсионные туры

Ми раді вітати Вас в розділі Екскурсійних турів!


excursion

Екскурсійні тури є одним з найбільш популярних і масових видів туризму. Основна мета таких подорожей – ознайомлення з туристськими визначними пам’ятками того регіону, куди було вибрано подорож (пам’ятниками архітектури, природи, мистецтва, етнічними та історичними, особливостями, сучасним життям). Великою перевагою екскурсійних подорожей є те, що за короткий термін часу і при малих грошових витратах, Ви отримуєте величезну кількість позитивних емоцій, а також нових цікавих знань! Запрошуємо Вас поринути в захоплюючий світ екскурсійних подорожей з м.Миколаєва разом з нами!


Тури віходного дня

LK71 Тури вихідного дня з м.Миколаєва є ідеальним рішенням для корпоративного відпочинку, а також для тих, у кого немає великої кількості вільного часу. Єдиним недоліком одноденних турів є те, що в кінці подорожі виникає бажання його продовжити 🙂

Перейти до турів

Багатоденні тури

home

Багатоденні туриз м.Миколаєва припускають в собі екскурсійну програму, яка триває більше ніж 1-2 дні. Перевагою даних турів є їх інформативність, адже за більш тривалий період часу Ви зможете ознайомитися з великою кількістю цікавих місць і пам’яток.

Перейти до турів

Закордонні тури

paris

Ви давно мріяли відправитися в подорож за кордон і нарешті зважилися? Ми із задоволенням допоможемо Вам в цьому! Просто виберете цікаву країну і підберіть той маршрут туру, який відповідає Вашим вимогам і бюджету. У нас Ви знайдете велику кількість кількість турів, які зможуть задовольнити навіть найвибагливішого туриста!

Перейти до турів


(Русский)

Не нашли того, что искали?

Мы составим экскурсионный тур согласно Ваших требований и предпочтений! Просто заполните форму ниже и наш менеджер свяжется с Вами

Ваше имя

Ваша Электронная почта

Ваш контактный телефон

Тема обращения (выберите из списка)

Ваше сообщение

Введите изображение с картинки

captcha


инфоЕсли Вам необходима помощь выборе просим связаться с нами удобным для Вас способом:

 • Отправив запрос на электронную почту khantengri@mail.ua
 • Связавшись с нами по Скайпу — den19912
 • Позвонив нам по телефонам:
  (093) 5030931
  (050) 9533068
  (067) 7540572
  (0512) 711651

main