Tryhutty International Kite Festival 2019

Путiвки i сервiсиЗустрічайте фестиваль повітряних зміїв !

Tryhutty International Kite Festival-2019 розпочнеться 17 травня та буде проходити цілих 3 дні! Місцем проведенням, як і в минулому році, стало с. Трихати, Миколаївської області. У минулому році фестиваль відвідало більше 30000 людей і він став однією з головних туристичних подій Миколаївщини. На фестиваль повітряних зміїв запрошено багато гостей – кайтерів з усього світу та різних областей України.


Відеокліп про минулорічний фестиваль


Цього року люди зможуть побачити двивовижні роботи митців – кайтерів та взяти участь в майстер – класах по створенню зміїв. Також очікуються різні розваги: ігри, конкурси, ярмарки національної кухні, hand-made і багато іншого. Свою участь у фестивалі вже підтвердили такі зірки естради як Світлана Тарабарова та гурт «ТIК»! На території фестивалю будуть всі умови для комфортного дозвілля відвідувачів! З програмою фестивалю можна ознайомитись за посиланням.


Раді повідомити вас, що у цьому році туристична фірма “Хан-Тенгри” стала офіційним туристичним партнером фестивалю

Ми готові запропонувати вам путівки та сервіси, що зроблять ваше перебування на фестивалі більш комфортним.


Кемпінг на фестивалі Пакети вихідного дня Пакети підвищеного комфорту


Кемпінг на фестивалі

Загальний опис: Кемпінг буде мати огороджену охороняєму ділянку з декількома входами. Усі проживаючі на кемпінгу будуть мати відмітку про проживання, тому сторонні на зможуть проходити на його територію. Кемпінг буде освітлений у вечірній і нічний час, буде можливість підзярядки мобільних пристроїв.

Територія кемпінгу буде умовно зонована на кілька секторів:
Сектор 1 – Зона входу
Сектор2 – Житлова зона
Сектор 3 – Зона для відпочинку

Зона відпочинку. На території зони відпочинку протягом усього фестивалю буде встановлена ​​альтанка, в якій можна буде сховатися від сонця. Також доступні настільні ігри (Дженга, мафія, мінер і тд) та питна вода.
Харчування. Харчування в кемпінгу буде надано мережею пицерій Челентано. Смачна і корисна їжа гарантована!

Для наших гостей ми розробили декілька варіантів пакетних путівок в кемпінг (для перегляду послуг, включених у пакет, натисніть на зображення)


Пакети вихідного дня

Пакети вихідного дня розраховані на людей, що планують відвідати фестиваль в один із днів його проведення.

Пакет №1 створений для людей, що хочуть пробути на фестивалі весь день, та включає у себе наступні послуги: місце для паркування авто, Майстер-клас по виготовленню повітряного змія, обід, вечерю, вхід на фан-зону.
Пакет №2 підійде для тих людей, що не планують залишатися на вечірню програму. В нього входить: місце для паркування авто, Майстер клас по виготовленню повітряного змія, обід.


Пакети підвищеного комфорту

Пакети створенні для більш комфортного та повного відпочинку фестивалі. Кожен з пакетів включає відвідування та харчування на зоні підвищеного комфорту. Інформацію про неї можна знайти на офіційному сайті фестивалю.
Пакет Готель включає в себе: Проживання в готелі (4 дня / 3 ночі), вхід на зону підвищеного комфорту з харчуванням (3 дні), Вхід на фан зону (3 дні), щоденні трансфери Готель-Фестиваль-Готель та Екскурсію по місту Миколаїв.
Пакет Кемпінг це: Проживання в кемпінгу (4 дня / 3 ночі), Вхід в зону підвищеного комфорту з харчуванням (3 дні), Вхід на фан зону (3 дні), Трансфер м.Миколаїв-Фестиваль-м.Миколаїв.


инфоЯкщо у Вас залишилися питання або Ви маєте групу відвідувачів, прохання зв’язатися з нами зручним із Вас шляхом:

    • Написати нам на електорнну пошу info@han-tengry.com.ua
  • Позвонити нам за телефонами:

(093) 5030931 (Viber)
(050) 9533068
(067) 7540572
(0512) 362936