Активно-екскурсійний тур “Античні пригоди”


Короткий опис туру: Дана активно-екскурсійна програма призначена для дитячих груп і поєднує в собі відвідування Національного археологічного заповідника “Ольвія”, показові виступи гладіаторів з майстер-класом по поводженню з мечем, а також проходження перешкод в спеціально спорудженому мотузковому парку.


Програма туру

09:30-10:00 Виїзд з м.Миколаєва.
11:20-13:20 Початок екскурсійної програми по національному археологічному заповіднику “Ольвія”. Антична Ольвія (у перекладі з давньогрецької «Щаслива»), є невід’ємною частиною культурної спадщини України. Древній поліс являвся одним з 4-х найбільших античних міст-держав на Північному Причорномор’ї. Ольвія була заснована в другій чверті VI ст. до н.е. грецькими переселенцями на правому березі Бузького лиману (стара назва – Гіпаніс) і проіснувала майже тисячу років, до сімдесятих років IV ст. н.е.

За час екскурсії по Ольвії Ви почуєте захоплюючу історію про життя і підвалини міста, побачите залишки культових і адміністративних споруд, а також відвідаєте музей кераміки і лапідарій. Крім того, в кінці екскурсії ми підійдемо до місця, де можна буде загадати найзаповітніше бажання. Подейкують, що воно обов’язково збудеться 🙂

13:30-14:50 Закінчення екскурсійної програми в Ольвії. Зупинка районі с. Стара Богданівка, де на березі озера можна буде розташуватися на пікнік. На даному етапі програми дітей очікують показові виступи наших гладіаторів (історична реконструкція), після яких діти отримають майстер-клас по поводженню з мечем, а також (за бажанням) зможуть випробовати свої сили з вподобаним гладіатором.

14:50-16:30 Проходження перешкод в спеціально спорудженому мотузковому парку. Парк складається з кількох частин: спочатку діти проходять “Павутину”, після їх очікує перешкода під назвою “Цирк”, а також “Паралелі”. Тут діти зможуть награтися вдосталь і отримати море позитивних емоцій!  Від’їзд в м.Миколаїв.


Калькулятор вартості туру для дитячих груп*

Виберіть кількість учасників мандрівки
Введіть точну кількість осіб (в т.ч. безкоштовних супроводжуючих)
Введіть кількість безкоштовних дорослих супроводжуючих
 

У вартість входить: Транспортне обслуговування по маршруту, вхідні квитки в Національний археологічний музей “Ольвія”, показові виступи та майстер-клас від гладіаторів, встановлення мотузкового парку і робота інструкторів, страхування від нещасного випадку (страхове покриття 125000 грн), послуги супроводжуючого від фірми.
У вартість не входить: Харчування, особисті витрати

*Точну вартість дізнавайтеся у наших менеджерів


За додаткову плату можлива організація командоутворюючого тренінгу та лучного тиру


Відгуки мандрівників про тур


инфоОформити заявку на активно-экскурсійний тур “Античні пригоди” з м.Миколаєва можна декількома способами:

  • Нажавши на кнопку Замовити тур и заполнить форму заказа
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button one (1) main button a lot (1)