Запрошуємо вас відвідати мальовничі і чарівні куточки Приінгульського ландшафтного парку! Вас чекають дивовижні пейзажі Софіївського водосховища, старовинна садиба Тропіних, нерукотворні природні скульптури – «Скам’янілі богатирі», «Стовп»; таємничий «Берег кам’яних химер». А також відвідування одного з головних чудодійних святих місць Миколаївській області – Пелагеївський жіночий монастир
Програма подорожі
08:00 – виїзд з м. Миколаїв
11:00 – прибуття в м. Новий Буг. Зустріч з екскурсоводом.
11:30 – Першою точкою подорожі стане садиба Тропіних, яка є одною з найстаріших будівель Новобужжя. В особняку поміщиком був побудований широкий підвал зі сходами для зберігання різних солінь, який був збережений і відновлений повністю в наш час. Сама ж садиба активно реставрується.
Екскурсія по НПП «Приінгульський». Незважаючи на те що сам ландшафтний парк був створений в 2007 році, тутешні пейзажі природа створила багато років тому. Тут ви побачите «Чортів міст» – кам’янисте піднесений над місцевістю плато, з якого відкриваються мальовничі пейзажі на Софіївське водосховище, виходи гранітів, цілинні ділянки степу; підвісний міст через р. Інгул – улюблене місце для фотосесій. Також почуєте історії скель, т.я. «Скала скам’янілих богатирів» або «Стовп», які важливо підносяться на острові між мальовничими петлями річок. Відвідаєте «Берег кам’яних химер» – казкове місце, своєрідний аналог «Долини привидів» в АР Крим.
Перегляд Рябчукового саду і скелі «Пугач». Подивимося лице величезної людини, яке виділяється над водою, змінивши кут зору вона нагадує дівоче обличчя жінки з довгим волоссям. Дізнаємося про легенди, пов’язані з цією дивною скелею.
14:30 – відвідування Свято-Михайлівського храму Свято-Михайлівського пелагіївський жіночого монастиря (в с. Пелагіївка) – трьохпристольна, дванадцятікупольна церква – пам’ятник архітектури поч. XX ст. з неповторними архітектурними рішеннями. Тут організовано жіночий монастир. Це місце паломництва і поновлення життєвих сил з мальовничою природою навколо. У монастирі знаходиться унікальна ікона 16 століття Спасителя «Живоносне джерело», на якій в 2001 році стали з’являтися частини малюнка, які раніше були не видимі для людини. Головною святинею храму є Володимирська ікона Божої матері, мироточащая в 2000 і в 2004 роках. Багато паломників розповідають – ікона дарує чудодійне зцілення.
Відео про Пелагеївський жіночий монастир
16:00 Відпочинок на мальовничій облаштованій галявині. Пікнік. (Можливий обід в садибі або обід у ченців в монастирі).
20:00 – повернення в м. Миколаїв.
Калькулятор вартості туру
Оплачується додатково: Особисті витрати, Обід (за домовленістю).
Вартість є орієнтовною і вимагає уточнення при замовленні туру
Оформити заявку на тур “Перлини Приінгулля” з Миколаєва можна декількома способами:
- Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
- Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
- Зателефонувавши нам за телефонами:
(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>