Екскурсійні тури

Ми раді вітати Вас в розділі Екскурсійних турів!


excursion

Екскурсійні тури є одним з найбільш популярних і масових видів туризму. Основна мета таких подорожей – ознайомлення з туристськими визначними пам’ятками того регіону, куди було вибрано подорож (пам’ятниками архітектури, природи, мистецтва, етнічними та історичними, особливостями, сучасним життям). Великою перевагою екскурсійних подорожей є те, що за короткий термін часу і при малих грошових витратах, Ви отримуєте величезну кількість позитивних емоцій, а також нових цікавих знань! Запрошуємо Вас поринути в захоплюючий світ екскурсійних подорожей з м.Миколаєва разом з нами!


Тури віхідного дня

LK71 Тури вихідного дня з м.Миколаєва є ідеальним рішенням для корпоративного відпочинку, а також для тих, у кого немає великої кількості вільного часу. Єдиним недоліком одноденних турів є те, що в кінці подорожі виникає бажання його продовжити 🙂

Перейти до турів


Багатоденні тури

home

Багатоденні туриз м.Миколаєва припускають в собі екскурсійну програму, яка триває більше ніж 1-2 дні. Перевагою даних турів є їх інформативність, адже за більш тривалий період часу Ви зможете ознайомитися з великою кількістю цікавих місць і пам’яток.

Перейти до турів


Закордонні тури

paris

Ви давно мріяли відправитися в подорож за кордон і нарешті зважилися? Ми із задоволенням допоможемо Вам в цьому! Просто виберете цікаву країну і підберіть той маршрут туру, який відповідає Вашим вимогам і бюджету. У нас Ви знайдете велику кількість кількість турів, які зможуть задовольнити навіть найвибагливішого туриста!

Перейти до турів


  (Русский)

  Не знайшли того, що шукали?

  Ми складемо екскурсійний тур згідно Ваших вимог та уподобань! Просто заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами

  Ваше ім'я

  Ваша Електронна пошта

  Ваш контактний телефон

  Тема звернення (виберіть зі списку)

  Ваше повідомлення

  Введіть зображення з картинки

  captcha


  инфоЯкщо Вам необхідна допомога у виборі просимо зв’язатися з нами зручним для Вас способом:

  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:
   (068) 589 8068 (Viber)
   (066) 7131671

  main