Cкелелазіння

Для початківців і не дуже:-)

Кажуть краще гір – можуть бути тільки гори. Щоб по справжньому зрозуміти і розкрити всю їх силу і міць потрібно по справжньому підкорити їх. У цьому вам допоможе – скелелазіння! Зовсім неважливо професіонал ви або новачок, цим видом спортом може зайнятися кожен, аби було бажання! Обійміть скелю, помацайте її шорстку структуру і відчуйте себе супергероєм!

Cкелелазіння — це незвичайний екстремальний вид відпочинку, завдяки якому люди стають морально і фізично сильніше, борються зі своїми страхами. Скелелазіння сприяє зміцненню здоров’я, вдосконалення розумового і фізичного розвитку, розвиває такі якості як ініціативність, цілеспрямованість, наполегливість. Крім того, цей вид відпочинку дає вам можливість подивитися на світ зовсім іншими очима!

У Миколаївській області є таке унікальне місце, де поєднуються скельні стіни каньйону р.Південний Буг зливаються воєдино з порогами з островами. Це місце знаходиться неподалік від м.Южноукраїнськ. Тут підносяться скельні масиви, які підходять як новачкам, так і досвідченим скелелазам. У цьому місці проводиться щорічнийфестиваль Відпочивай активно”, в рамках якого проводяться змагання зі скелелазіння “Пам’яті товариша”, на які з’їжджаються скелелази з усієї України та ближнього зарубіжжя.

Пропонуємо вам випробувати свої сили і відправитися в подорож разом з нами! Це казкове місце можна відвідувати один і більше днів, їжа готується на багатті, можливі варіанти проживання як в наметах, так і в готелі (м.Южноукраїнськ)

Програма екстрим-туру

1 день Приїзд в м Южноукраїнськ (зупинка “Профілакторій АЕС”). Спуск в каньйон і облаштування наметового табору. Прогулянка по каньйону від залишків старого млина до скелі Пугач. По дорозі перед нами будуть підніматися величні 50-ти метрові гранітні скелі, а навпроти буде видно знаменитий острів Гард – одна зі столиць козацтва.

Устаткування скельних трас і навчання скелелазіння (скелі готуються під вміння групи). По можливості спуск з висоти 50 метрів, способом “Дюльфер” з інструктором. Вечір біля вируючої річки. Вечеря (якщо вибрано одноденну подорож, то від’їзд о 18.00). Ночівля в наметах або в готелі (за додаткову плату).

2 день. Сніданок. Заняття зі скелелазіння. Екстрім спуск. Подолання природної смуги перешкод. Обід. Екскурсія на Южноукраїнську АЕС (за домовленістю) або подорож на оглядовий майданчик Ташлицької ГЕС. О 17:00 (орієнтовно) від’їзд учасників програми.

Вартість 600 грн/20$ за добу

У вартість входить: Оренда спец. спорядження для скелелазіння, послуги інструктора, продукти для харчування (приготування на багатті самостійна)
В стоимость не входит: Проїзд до місця проведення програми

Екстрім-тур проводиться для груп від 8 чоловік! За вашим бажанням ми можемо влаштувати корпоративний відпочинок з елементами тімбілдинга і активних видів відпочинку.


инфоОформити заявку на скелелазіння в Миколаївській області можна декількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


main