Дитячий табір «Дитяча республіка», Татарів (Івано-Франківська область)

В програмі табору:

Екскурсія в Косів, водоспад Гук, кінна прогулянка по Яремче, катання на санях.
Майстер класи: Акторська майстерність для життя, Перші кроки до гончарного мистецтва, Фігурне катання, Ice dreams (виготовлення льодових фігур), виготовлення ляльок-мотанок

Розташування табору: «Дитяча республіка» знаходиться на березі р. Прут в мальовничому, оточеному хвойними карпатськими лісами курорті Татарів (Івано-Франківській область). Татарів є широко відомим курортом, в першу чергу завдяки своєму унікальним цілющого мікроклімату, а також чудовим гірським ландшафтом.
Розміщення дітей: Діти будуть розміщуватися в сучасних 2-3-місних номерах з усіма зручностями, які оформлені в теплих тонах і мають у своєму розпорядженні до приємного, як і домашньо затишного відпочинку. У номерах є LCD телевізор, сейф, шафи для одягу, балкон, санвузол. Крім того, завдяки великим звукоїзолірующим вікнам в кімнатах завжди світло і затишно, а спеціальні теплі підлоги не дозволять замерзнути дітям навіть при найсуворіших погідних умовах.

Харчування: П’ятиразове харчування дітей проходить в сучасному комфортабельному ресторані з великою місткістю. Кожен стол сервіруються посудом високої якості. У щоденний раціон дітей обов’язково входять м’ясні страви, а також фрукти. Екологічно чиста джерельна вода для приготування страв сприяє очищенню організму від токсинів і алергенів.

Інфраструктура табору: сучасний ресторан, кінозал на 100 посадочних місць, дитячий майданчик, диско-зал, зал гуртків, майданчик для зборів, спортивний майданчик. У зимовий час

Дати заїздів:

У вартість входить: проживання в 2-3 місних номерах у всіма зручностями, культ-масова програма (в т.ч. екскурсія в Косів, водоспад Гук, кінна прогулянка по Яремче; майстер класи: Акторська майстерність для життя, Перші кроки до гончарного мистецтва, Фігурне катання, Ice dreams (виготовлення льодових фігур), виготовлення ляльок-мотанок), 5-ти разове харчування, трансферт Івано-Франківськ-Татарів-Івано-Франківськ, 1 супроводжуючий на 10 дітей

Додатково оплачується: Проїзд Миколаїв – Івано Франківськ – Миколаїв, додаткові заходи за бажанням (екскурсія в Буковель, катання на лижах).


инфо Купити або попередньо замовити путівку в дитячий зимовий табір “Дитяча республіка” (с.Татарів, Івано-Франківська область, ) можна кількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити путівку і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:
  • (068) 589 80 68 (Viber)
    (066) 7131671
    /p>


    button_recreation1 main button_children_active