Екскурсійний тур “Перлини Херсонщини”

Короткий опис екскурсійного туру: За час одноденної подорожі по Херсонкій області ми викупаємося у відомому лікувальному гейзері, відвідаємо найбільшу в Європі пустелю “Олешківські піски”, а також познайомимося з виноробним господарством П.Н Трубецького. Приємним доповненням до екскурсії стане дегустація вин ПАТ “Князя Трубецького”

Опис туру

06:00 Виїзд з м. Миколаєва комфортабельним автобусом. Шляхова екскурсія.
09:30 Прибуття до цілющого гейзера «Гарячий ключ». Вода в джерелі містить в собі набір унікальних мінералів і дуже схожа з водою Мертвого моря. Купання в термальному басейні.

13:00 Далі нас чекає «Українська Сахара» та найбільша пустеля Європи – Олешківські піски. Бархани тут досягають висоти 20 метрів! Цікаво, що вона утворилася завдяки тваринницької діяльності людини. У 18-19 столітті тут випасали тварин і з часом тутешні землі перетворилися в безплідну пустелю. огляд барханів.

15:00 Екскурсія по виноробному господарству П.Н Трубецького. Історія підприємства налічує понад 120 років. На сьогоднішній день завершена реконструкція історичної будівлі виноробні 1900 року з вежею і видовим майданчиком, в якій обладнані дегустаційні зали, відновлено 8 галерей винних підвалів часів Трубецького, які використовуються для витримки і зберігання вин.
Гостям виноробного господарства надається можливість відвідати старовинні галереї підвалів князя Трубецького, ознайомитися з історією єдиного справжнього шато країни, таїнством народження вина, подивитися виноградники, і звичайно ж продегустувати кращі вина княжої виноробні. На дегустації цінителям вин запропонують весь асортимент вин ТМ «Виноробне господарство Князя П.Н.Трубецкаго» від молодих до марочних. Дегустація дозволяє краще «пізнати» вино, познайомитися з культурою пиття вина, доповнити загальне враження про виноробні.

18:00 Відбуття в м.Миколаїв.

Відеоролик про виноробне господарство

Кількість осіб в групі

Вартість*

17

590 грн/люд

30

550 грн/люд

*Вартість є орієнтовною і вимагає уточнення при замовленні туру

заказ-тура1У вартість входить: Транспортне та екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, страхування (покриття 5000 грн), послуги супроводжуючого від фірми, година купання в термальному басейні, рекреаційний збір, екскурсія та дегустація по виноробному господарству П.Н Трубецького
У вартість не входить: Користування кабінкою на гейзері (10 грн / чол), особисті витрати.


инфоОформити заявку на екскурсійний тур “Перлини Херсонщини” з Миколаєва можна декількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button one (1) main button a lot (1)