Підкорення Гуцульських Альп!

Страна: ukraine_flag_256 Україна
Тривалість: 3 дні/2 ночі
Можливість походу з дітьми: Так
Мінімальна група: 4 людини
Вартість: 270 грн/10$/за добу
Маршрут походу: м.Івано-Франківськ -селище Ділове -полонина Лисича – Марморошський масив -р. Поп-Іван Мармароський – полонина Лисича -м.Берлебашка -селище Ділове -м. Івано-Франківськ
У вартість входить: -послуги інструктора-провідника;
– 3-разове харчування (сніданок, обід (перекус) вечеря);
– оплата відвідування заказників, страхування.
У вартість не входить:
– Особисте спорядження (рюкзаки, спальники, килимки);
– Проїзд м.Миколаїв – м.Івано-Франківськ – м.Миколаїв;
– Під’їзди за маршрутом;
– Особисті витрати.

Короткий опис походу: Цей похід характеризується фактично абсолютною безлюдністю і єднанням з природою. Мармароський масив межує з Румунією, а отже з глухими відвідуванними лісами, високими горами, а також важко прохідними стежками. Це підходяща подорож для тих хто хоче відірватись від буденності. МОЖЛИВО ПРИЄДНАННЯ УЧАСНИКІВ З ІНШИХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ

Опис маршруту

День 1 : м Івано-Франківськ – с.Ділове – полонина Лисича
Збір групи на залізничному вокзалі м.Івано – Франківська. Переїзд в с.Ділове. Найпопулярнішою пам’яткою селища Ділове є географічний центр Європи, який визначили вчені Австро-Угорської імперії при прокладанні залізничних колій в далекому 1887 році. На цьому місці був встановлен монумент з наступним записом на латині: «Постійне, точне, вічне місце. Дуже чітко, з особливим приладом, зробленим в Австро-Угорщині, зі шкалою меридіанів і паралелей, визначений центр Європи. Рік тисяча вісімсот вісімдесят сім ». На ночівлю зупинимося на полонині Лисичій, звідки відкривається дивовижний вид на високі масиви, гору Петрос, Берлебашку і Піп-Іван.

День 2 : полонина Лисича -Марморошскій масив – г. Піп-Іван Мармароський -полонина Лисича
Мармароський масив – один з найбільш привабливих, диких і малодоступних гірських масивів Українських Карпат, який крім усього іншого є єдиним масивом альпійського типу, з характерними виходами скельних порід, “зубастими” хребтами, крутими обривами. Часто його називають не інакше, як гуцульськими Альпами. Ми пройдемося по масиву до г.Піп-Іван Мармароський, після чого знову повернемося на полонину Лисичу.

День 3: полонина Лисича -г.Берлебашка -селище Ділове – м.Івано-Франківськ
У третій і фінальний день нашої подорожі нас очікує сходження на гору Берлебашка, з вершини якої відкривається прекрасний краєвид на скорену у другий день гору Піп-Іван, а також загадковий Чорногорський хребет. Після фотосесії на вершині ми повертаємося в с.Ділове і вирушаємо в м.Івано-Франківськ для посадки на поїзд.

Збирай групу однодумців і отримайте знижку!

Кількість осіб в групіВартість
5-8 людей250 грн/за добу
8-12 людей220 грн/за добу

Інформацію про те, що необхідно брати з собою в похід ви знайдете тут


инфо

Оформити заявку на похід “Підкорення Гуцульських альп!” можна декількома способами

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


4 main 2