Подорож по Лікійській стежці (Туреччина)

Страна:  Turkey Туреччина
Тривалість: 10 днів
Можливість походу з дітьми: Так
Вартість: 180 $
Маршрут походу: Анталія – каньйон Гейнюк – каньйон Гармонії – яйла Гейнюк – с.Гедельме – г.Тахалі (2365 м) – Бейчік – Улупінар – урочище Калькуліціте – Химера – пляжі Чіралі – Руїни Олімпоса – г.Муса – Бухта Адрасан – Караоз-Мавнікет – Аланья – Анталія
У вартість входить:
– триразове харчування на маршруті;
– послуги інструктора і провідника;
– використання котлів і газового обладнання;
– аптечка;
– прокат спорядження (намети);
– медичне страхування від нещасного випадку;
– під’їзди по маршруту.
У вартість не входить:
– Авіапереліт до Анталії і назад ;
– особисте спорядження (наплічник, спальник, каремат);
– плата за відвідування визначних пам’яток по маршруту;
– особисті витрати.

активный

Багато з вас знають Туреччину, як країну пляжного відпочинку. Сотні нових готелів, система харчування «все включено», розвинена інфраструктура розваг і хороше співвідношення ціни-якості. Але крім цього, Туреччина має прекрасні гори, які є справжнісіньким її надбанням. Запрошуємо вас побачити цю країну по-новому і пройти по найбільш мальовничому і барвистому маршруту Туреччині-Лікійській стежці. Ми пройдемо по першій її частині, приблизна довжина маршруту – близько 110 км. Лікійську стежку дуже часто називають найкращою в Європі і це не спроста, адже на стежці ви зможете помилуватися величними горами, сховатися в затишних бухтах, побачити екзотичний тваринний світ, а також познайомитеся з автентичним побутом місцевого населення. Це варто побачити!:)


Опис маршруту

День 1: Аеропорт Жуляни – аеропорт Анталія – каньйон Гейнюк
Відправлення з аеропорту Жуляни до Туреччини. Прибуття в аеропорт Анталії. Після група переїжджає до селища Гейнюк, звідки і почнеться наша захоплююча подорож по Лікійській стежці..

День 2: Каньйон Гармонії
Поснідавши і звернувши намети ми почнемо наш шлях навколо каньйону Гармонії. Це справжнісіньке природне диво, краса якого вражає уяву. Намилувавшись скелястими стінами ущелини, скупавшись в прозорій гірській воді ми піднімемося в верхів’я каньйону, де на березі маленької річки розіб’ємо табір і заночуємо.

День 3:  Верхів’я каньйону Гармонії – яйла Гейнюк – с.Гедельме
Зібравшись в дорогу ми висунемося уздовж річки каньйону вгору за течією. Перескакуючи з каменя на камінь незабаром ми вийдемо до Гейнюк яйлу, по якій буде значно простіше ходити за рахунок малого набору висоти. Пообідавши ми спустимося до гірського селища Гедельме, де оглянемо місцеві визначні пам’ятки: руїни стародавньої Генуезької фортеці (яка, до речі, дуже непогано збереглася), табір кочівників, величезний платан.

День 4: Підкорення Турецького Олімпа
Нашим завданням на сьогоднішній день є підкорення “Турецького Олімпу” – гори Таха, висота якої становить 2365 метрів. Наш шлях буде пролягати через високогірну долину, в якій ростуть величні кедри і красуються карстові скелі. На висоті понад 2000 метрів пейзаж зміниться – ми опинимося в справжнісінькому кам’яному царстві. Піднявшись на саму вершину рекомендуємо вам перевірити батареї в фотоапаратах, адже з вершини відкривається мальовничий вид на турецьке узбережжя. Після підкорення гори Таха ми спустимося вниз на рівну галявину, де і розіб’ємо наш табір.

День 5: Бейчик – Улупінар
Після підйому на гору Таха ми починаємо спуск до моря. Наш шлях буде пролягати через виноградники і гранатові сади. Біля села Бейчік ми влаштуємо привал на перекус. Любителі турецької кухні зможуть покуштувати її у місцевих жителів. Там набравшись сил ми пройдемо затишне курортне містечко Улупінар, яке відоме, перш за все, своїми фермами з розведення форелі. Заночуємо ми на березі річки, неподалік від Улупінара.

День 6: Хімера – пляжі Чиралі
Наступна наша мета після Улупінара – це гора Химера. Кажуть, та сама, що перемогла Беллерофонт. Міфічне чудовисько було поховано під товщею скель і каменів, і лише язики полум’я, які вириваються на поверхню нагадують про нього (насправді це горить природний газ :)). Неподалік від гори є залишки старовинних будівель. Від вогнів Химери до пляжів Чіралі всього лише дві години. Наш табір ми розіб’ємо прямо на узбережжі. Бажаючі зможуть похлюпатися на ласкавих хвилях Середземного моря.

День 6: Чиралі – Руїни Олімпоса – г.Муса
Накупавшись вранці в Середземному морі, ми відправимося розглядати руїни стародавнього міста Олімпос. На сьогоднішній день це місце є національним парком. Тут ми помилуємося залишками фортечних стін, зарослою зеленню, античним театром, генуезькою фортецею, старовинними воротами і саркофагами. Друга частина дня буде присвячена підйому на гору Муса. Не доходячи до Адрасан, ми зупинимося у буйної річки на нічліг.

День 7: Бухта Адрасан
Поснідавши ми спустимося з гори Муси до Середземного моря в гарну бухту Адрасан, яка славиться своїми незабутніми світанками. Сьогодні день буде присвячений пасивному відпочинку – можна покупатися в морі, покататися на катері, покуштувати місцеву кухню. До заходу всі збираємося біля багаття для проведення незабутнього вечора в цьому, без перебільшення, райському куточку.

День 8: Мис Гелідонія
Сьогоднішній наш шлях лежить до мису Гелідонія. Дійшовши до нього ми обійдемо його по периметру, насолоджуючись при цьому прекрасними пейзажами, поки не вийдемо до маяка. На самому маяку всі бажаючі можуть скуштувати місцеву кухню. З маяка відкривається вид на острови Беш Адалар (дослівно п’ять островів) .Далі ми продовжимо рухатися по периметру мису, а нічліг влаштуємо на березі моря.

День 9: Караоз – Мавнікет-Кумлуджа
Переночувавши і набравшись сил ми висуваємося до містечка Караоз, звідки переїжджаємо в г.Мавікент. З г.Мавікент ми переїжджаємо в затишне містечко Кемер, який виріс на місці античного міста. Це буде завершальна крапка нашого маршуту.

День 10: Кумлуджа – Анталія
З автовокзалу м. Аланья ми висунемося в Анталія для посадки на літак. До посадки можна буде погуляти містом.


инфо

Оформити заявку на похід “Подорож по Лікійській стежці (Туреччина)” можна декількома способами

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


4 main 2