«Лайфхак» («хитрощі життя»)

Дитячо-сімейна спортивно-оздоровча програма

заказ-тура1В програмі табору: заняття з техніки гірського туризму, «альптехніки», «скалодром», «вузли», «навісна переправа», туристичні змагання, творчі та спортивні змагання. Всіх, хто хоче стати сміливим, більш самостійним і відповідальним, запрошуємо до нас. Бути психологічно стійкими перед лицем небезпеки – одна з головних умов виживання в складних життєвих ситуаціях.

Про нас:

На березі річки Південний Буг, там, де піднімаються вгору скелі розташований табір для дітей та дорослих «Лайфхак». Табір для тих, хто втомився від нудного життя в кам’яних джунглях, нудотних п’ятизіркових готелів і монотонного лежання на пляжі. Активний туризм, скелелазіння, рафтинг, елементи мотузкового парку, «школа виживання» після 7 днів додасть людині життєвих сил і енергії.

Подібними таборами ми займаємося вже 10 років. А досвідчені інструктори не залишать вас в біді і по поличках пояснять вам те чи інше заняття. Діти навчаться бути самостійними, а дорослі випробують себе і відпочинуть на природі.

Спортивні активіти які ми організовуємо підходять як для новачків так і для професіоналів. Вік учасників від 12 до 40 років.

Місцевість сприятлива для походів (трекінгів) в область історичних артефактів древньої і козацької історії, а також для відвідування екскурсійних маршрутів по м. Южноукраїнську і енергокомплексу ЮАЕС.

Нашою метою є організація середовища спілкування протягом усього часу перебування в таборі і розкриття потенціалу кожного. Наш девіз – рівність, організованість, сміливість, братство!

Розташування табору:

Табір знаходиться недалеко від м. Южноукраїнськ Миколаївської області, на мальовничій місцевості Національного парку «Бузький гард». Тутешні скельні масиви є найкращим майданчиком для скелелазіння. Не перший рік на них проводяться чемпіонати України.

Територія та інфраструктура:

Розділена на окремі зони: зона розміщення наметів, зона мотузкового курсу, зона занять скелелазінням, пляжна зона. Учасники розміщуються в 3-4 – х місцевих наметах зі спальниками і килимками, які встановлюються ними самостійно. На території стоянки знаходяться туалети. Зарядка телефонів на території пансіонату «Іскра». Є майданчики для ігор з м’ячем (волейбол, футбол, баскетбол). Похідна аптечка і медичний кабінет знаходиться в пансіонаті «Іскра»

Харчування:

3 – разове. Готування відбувається на багатті примусі газового пальника під керівництвом інструкторів.

Вартість і дати заїздів

Дати заїздів

Вартість

25.05.2022 – 01.06.2022

5000 грн/зміна (500 грн/за добу)**

28.06.2022 – 05.07.2022

05.07.2022 – 12.07.2022

У вартість входитьУ вартість не входить
– туристичне спорядження
– спортивне спорядження (альп спорядження)
– проживання
– харчування
– послуги інструкторів
– рекреаційний збір
– страхування
– проїзд Миколаїв – Южноукраїнськ – Миколаїв
– екскурсії
– особисті витрати

Група від 5 дітей – знижка 10% від загальної вартості.

Є можливість привезти дитину самостійно. Можна доїхати до автостанції «Южноукраїнськ», далі проїзд маршрутним таксі до зупинки «пансіонат Іскра». Є платна стоянка у пансіонаті «Іскра».

Програма:

Програма ґрунтується на принципах навчання самостійного життя і виживання в природі і світі. Учасники все роблять самі під керівництвом інструкторів.

1 день: знайомство учасників між собою, з інструкторами і правилами. Установка табору і розселення в намети, знайомство з полігоном і трасами. Творчий вечір. Волейбол. Приготування їжі під керівництвом інструкторів. (Як користуватися вогнем при приготуванні їжі, багаття, газовий пальник.)

2 день: Мотузковий курс. Навчання вузлів, їх видам і способам в’язання. Переправи через річку, скелі та інші перешкоди. Завдання передбачають роботу «рука в руки». Страхування. Знайомство зі спорядженням для скелелазіння. Проходження скалолазної траси низької складності. Що таке тімбілдінг, болдерінг, рафтинг. Творчий вечір.

3 день: Навчання спуску зі скелі по Методу дюльфером (швидкісний спуск по мотузці) або використання карабіна, гальмівного пристрою – методики і тонкощі. Надання першої медичної допомоги – невідкладні дії при тепловому ударі, порізах різного харакатера, опіках і т.д. Спортивні ігри, тімбілдинг.

4 день: Сскелелазіння. Проходження скельних трас різної складності. (боулдерінг, похід до «Південного кромлеху»)

5 день: «Хитрощі життя». Орієнтування на місцевості без компаса (орієнтування по сонцю, рослинності, звукам і т.д.) Радиальний похід.

6 день: «Хитрощі життя» Скелелазіння, заплив на порогах, елементи туристської смуги перешкод. Переправи. Творчий вечір. Спортивні ігри.

7 день: переправа на острів «Гард» і пішохідна екскурсія по острову. Оглядаємо залишки козацької каплиці. Можливий сплав на острів на туристських байдарках.

Програма може змінюватися: полегшуватися або ускладнюватися.

Екскурсії та подорожі:
– Трекінг до ос-ва Великий Гардовий.
– Автобусна екскурсія по енергокомплексу ЮАЕС

Як зв’язатися з дитиною?
Перед заїздом всім оголошується телефон вожатих і інструкторів. Також організовується чат в вайбері для батьків, в якому можна спостерігати чим в даний момент займається дитина

Список необхідних документів для участі дитини в програмі:

  1. Копія свідоцтва про народження;
  2. Копія свідоцтва про народження;
  3. Висновок лікаря про стан здоров’я.

Список необхідних речей для дитини можна подивитися тут

инфоЗамовити путівку на програму можна декількома способами :

  • Натиснувши на кнопку Замовити путівку і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>