Одеса і музей коньячної справи Н.Л.Шустова

Короткий опис екскурсійного туру: Даний тур з Миколаєва присвячений відвіданню міста-героя Одеси та огляду його пам’яток, а також музею коньячної справи Н.Л. Шустова, в якому ви познайомитеся з історією заводу і династії Шустових, технологією виготовлення коньяків. Приємним закінченням даної екскурсії стане дегустація ординарних і марочних коньяків торгової марки “Шустов”.


Програма туру

06:30 Виїзд  з м.Миколаєва. Шляхова екскурсія
09:00 – 12:00 Прибуття в м.Одеса. Оглядова екскурсія по Одесі, за час якої ви познайомитеся з головними визначними пам’ятками міста – прогуляєтеся Приморським бульваром і морським портом, дізнаєтеся всі секрети вулиці Дерибасівській, відвідаєте Одеський археологічний музей, в якому зберігаються справжні Єгипетські саркофаги, а також є справжня золота кімната.
12:00 – 13:00 Обід (За дод. плату).

14:00 Початок екскурсії по музею коньячної справи Н. Л. Шустова, який був відкритий в 2013 році до 150-річчя ТМ “Шустов”. Музей має кілька залів:

  • Зал первинного виноробства і спиртокуріння
  • Зал бондарного виробництва і витримки коньячних спиртів
  • Зал історії династії Шустових
  • Зал історії Одеського Коньячного Заводу. Фільм про історію легендарного напою

Після огляду експозиції всіх залів ми переходимо в дегустаційний зал, де нас чекає дегустація ординарних і марочних коньяків ТМ “Шустов”.

16:30 – 17:00 Відправлення в м. Миколаїв.


Калькулятор вартості туру*

Выберіть кількість учасників мандрівки
Введіть точну кількість осіб

У вартість входить: Екскурсійне і автобусне обслуговування по всьому маршруту, страховка, екскурсія з дегустацією ординарних і марочних коньяків ТМ “Шустов”
У вартість не входить: Обід (Орієнтово 120 грн/ос), вхідні квитки в Одеський археологічний музей (дорослі – 100 грн, діти – 50 грн)

*У розрахунок включена екскурсія з дегустацією марочних коньяків ТМ “Шустов” . У випадку не бажання деяких учасників групи приймати участь у дегустації вартість туру буде перерахована індивідуально

Вартість є орієнтовною і вимагає уточнення при замовленні туру


инфоОформити заявку на екурсійний тур “Одеса і музей коньячної справи Н.Л.Шустова” з Миколаєва можна кількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button one (1) main button a lot (1)