Перлини Приінгульского степу

Запрошуємо вас відвідати мальовничі і чарівні куточки Приінгульського ландшафтного парку! Вас чекають дивовижні пейзажі Софіївського водосховища, старовинна садиба Тропіних, нерукотворні природні скульптури – «Скам’янілі богатирі», «Стовп»; таємничий «Берег кам’яних химер». А також відвідування одного з головних чудодійних святих місць Миколаївській області – Пелагеївський жіночий монастир


Програма подорожі

08:00 – виїзд з м. Миколаїв

11:00 – прибуття в м. Новий Буг. Зустріч з екскурсоводом.

11:30 – Першою точкою подорожі стане садиба Тропіних, яка є одною з найстаріших будівель Новобужжя. В особняку поміщиком був побудований широкий підвал зі сходами для зберігання різних солінь, який був збережений і відновлений повністю в наш час. Сама ж садиба активно реставрується.

Екскурсія по НПП «Приінгульський». Незважаючи на те що сам ландшафтний парк був створений в 2007 році, тутешні пейзажі природа створила багато років тому. Тут ви побачите «Чортів міст» – кам’янисте піднесений над місцевістю плато, з якого відкриваються мальовничі пейзажі на Софіївське водосховище, виходи гранітів, цілинні ділянки степу; підвісний міст через р. Інгул – улюблене місце для фотосесій. Також почуєте історії скель, т.я. «Скала скам’янілих богатирів» або «Стовп», які важливо підносяться на острові між мальовничими петлями річок. Відвідаєте «Берег кам’яних химер» – казкове місце, своєрідний аналог «Долини привидів» в АР Крим.

Перегляд Рябчукового саду і скелі «Пугач». Подивимося лице величезної людини, яке виділяється над водою, змінивши кут зору вона нагадує дівоче обличчя жінки з довгим волоссям. Дізнаємося про легенди, пов’язані з цією дивною скелею.

14:30 – відвідування Свято-Михайлівського храму Свято-Михайлівського пелагіївський жіночого монастиря (в с. Пелагіївка) – трьохпристольна, дванадцятікупольна церква – пам’ятник архітектури поч. XX ст. з неповторними архітектурними рішеннями. Тут організовано жіночий монастир. Це місце паломництва і поновлення життєвих сил з мальовничою природою навколо. У монастирі знаходиться унікальна ікона 16 століття Спасителя «Живоносне джерело», на якій в 2001 році стали з’являтися частини малюнка, які раніше були не видимі для людини. Головною святинею храму є Володимирська ікона Божої матері, мироточащая в 2000 і в 2004 роках. Багато паломників розповідають – ікона дарує чудодійне зцілення.

Відео про Пелагеївський жіночий монастир

16:00 Відпочинок на мальовничій облаштованій галявині. Пікнік. (Можливий обід в садибі або обід у ченців в монастирі).

20:00 – повернення в м. Миколаїв.


Калькулятор вартості туру

Выберіть кількість учасників мандрівки
Введіть точну кількість осіб
У вартість входить:Транспортне обслуговування по всьому маршруту туру, екскурсія по програмі, страхування від нещасного випадку.

Оплачується додатково: Особисті витрати, Обід (за домовленістю).

Вартість є орієнтовною і вимагає уточнення при замовленні туру


инфоОформити заявку на тур “Перлини Приінгулля” з Миколаєва можна декількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button one (1) main button a lot (1)