“Походотерапія” – ліки XXI століття!

В наше століття людина задихається від кам’яних джунглів, швидкоплинність часу, щоденної роботи. Тому виходить, що всі думки зайняті питанням про те коли і як відпочити. Але ось настає час відпустки, а «лежання» на пляжі вже давно не тішить. Хочеться махнути кудись подалі від цивілізації, почути спів птахів, бурління річок, побути наодинці з природою, подалі від галасливого гудіння людства.
Все більше і більше людей стає відлюдниками. Вони залишають свої будинки, своїх рідних, йдуть від повсякденного життя. Чи правильно вони чинять чи ні, ми не в праві судити. Хоча мені здається: навіщо приймати настільки кардинальні рішення, коли можна просто піти в похід на 5 днів, на 10, на 20 … залежить від того наскільки запущена ваша хвороба «кам’яних джунглів».

Ось саме від цієї хвороби 21 століття і була придумана походотерапія. На сьогоднішній день ці «ліки» для вас не буде багато коштувати. Можна просто взяти рюкзак, намет і виїхати кудись за місто, насолоджуючись самотністю і природою. Але ще краще взяти компанію друзів і піти на днів 10, без телефонів, інтернету і подібних гаджетів. Забути про проблеми які у тебе вдома, про політичну ситуацію в світі і країні, залишити все десь там в інший паралельної реальності. А навколишнє середовище вмить розкриє в вас весь творчий потенціал, який дрімав у вас так довго. Похід не тільки допоможе вам відпочити душею і тілом, він ще завжди яскраво і чітко показує на що здатний ти сам, чи є у тебе воля, витримка, наскільки надійні твої друзі і рідні.

При цьому похід допомагає в боротьбі зі шкідливими звичками, адже на незайманою людиною природі магазинів немає. А також скинути пару зайвих кілограмів, що завжди не погано для представників жіночої статі, та й чоловічого теж.

А тепер уявіть таку картину: ви прокидаєтеся, вдихаєте свіже повітря в якому витає аромат степових або лісових трав, поруч шумить річка, десь неподалік квакають жаби. Заходите в прохолодну освіжаючу річку, яка м’яко обволікає вашу шкіру. Сьогодні перехід в інше місце. Підніматися в гору. Ось уже сили закінчуються, але ще трохи – трохи і ви на вершині всього світу. Піднімаєтеся … По тілу розливаються ендорфіни задоволення від того, що ти зміг … А ввечері посиденьки біля багаття в якому весело грають язики полум’я …І ти розумієш, відпочинок дійсно вдався.

 

Після усього вищесказаного, заявляю, що походотерапія – це якраз ті самі ліки 21 століття! І нас ще чекають недосліджені куточки Миколаївщини та всієї земної кулі!

back main