Видовищна Вінниця та Романтична Софіївка

Екскурсійний тур до Вінниці і Умань з Миколаєва

Короткий опис екскурсійного туру: Перший день туру познайомить вас з головними визначними пам’ятками міста Вінниці – огляд історичного центру міста, відвідування музею-усипальниці М.І. Пирогова, ставки Гітлера “Вервольф” (для дорослих груп), дитячі групи очікує незабутня екскурсія на шоколадну фабрику “Рошен”. А ввечері пропонуємо вам насолодитися феєричним шоу світломузичного фонтану “Рошен”. У другий день ви побуваєте в одному з “7 природних чудес України ” – Дендропарку “Софіївка“, який без перебільшення є найкрасивішим в Україні.

index05: 00 Виїзд з Миколаєва комфортабельним автобусом.
11:00 Прибуття в м.Вінниця. Поселення в готель.
11:30 Початок оглядової екскурсії по місту. Унікальною пам’яткою Вінниці є «Мури» – залишки комплексу оборонних і храмових споруд XVII століття, які складаються з будівель і стін іезуітскскіх і домініканських культових споруд. Далі вас очікує огляд Храму Пресвятої Діви Марії, Свято-Преображенського кафедрального собору, церкви Святого Миколи – шедевра дерев’яного зодчества XVII століття, яка цікава тим, що побудована з дубових колод і при її будівництві не був використаний жоден цвях.

13:30 Обед.
Далі програма туру для дітей і дорослих має відмінність. Дитячі групи відправляються на екскурсію в шоколадну фабрику “Рошен”, а дорослі групи на огляд ставки Гітлера “Вервольф” (“вовче лігвище”). Після цих заходів програма для обох категорій груп залишається однаковою.

? Опис дитячої екскурсії на фабриці «Roshen»

14:00 Екскурсія на шоколадну фабрику «Рошен»*. Екскурсія починається із зустрічі групи на прохідній фабрики. Екскурсанти проходять в цех по виготовленню цукерок «Шоколапки», де знайомляться з технологією їх виготовлення. Далі група направляється в Дитячий Розважальний Центр. У першій кімнаті школярі знайомляться з роботом Робошеном , який проводить невеличкий екскурс по всіх фабриках корпорації Roshen, розповідає дітям різні цікаві факти, а також фотографується з дітьми.
Далі Ви проходите в тематичні кімнати – Цукрову, Шоколадну, кімнату Смаків і кімнату Ароматів. Остання кімната – 4-D кінотеатр, де переглядаєте мультфільм «Ніч на фабриці», а по завершенню відкриваєте двері в сховище. У сховищі знаходяться «головні секрети ROSHEN» і подарунки, які Робошен приготував спеціально для дітей.

? Опис дорослої екскурсії (Ставка Гітлера)
14:30 Неподалік від Вінниці в роки Великої вітчизняної війни  знаходилося зловісне «лігво вовка» – ставка Гітлера «Вервольф», головним призначенням, якого було керівництво військовими операціями на Східному фронті. Екскурсія по залишкам ставки.

16:00 Відвідування національного музею-садиби М. І. Пирогова. У садибі-музеї протягом останніх двадцяти років життя працював всесвітньо відомий вчений, геніальний хірург, засновник військово-польової хірургії – Микола Іванович Пирогов. За час екскурсії ви відвідаєте будинок, в якому жив хірург, аптеку-музей з інтер’єрами приймальні та операційної Пирогова, а також каплицю-мавзолей, де покоїться забальзамоване тіло видатного хірурга.

18:00 Вільний час. Увечері ви зможете насолодитися унікальним лазерним шоу світломузичного фонтану від «Roshen» – найбільшого в Європі, які входять в десятку кращих і видовищних фонтанів світу**.

? Подивитися відео про світломузичний фонтан «Roshen»


index 208:30 Сніданок. Виселення з номерів. Переїзд в м.Умань.
10:30 Вас чекає знайомство з казковою країною – дендропарком “Софіївка”. Умань – казка серед скель і лісу. На які тільки божевілля йшли чоловіки, щоб здивувати своїх коханих: починали війни і складали сонети, будували повітряні замки і цілком реальні розкішні парки. Саме так двісті років тому зізнався в коханні своїй дружині Софії граф Станіслав Фелікс Потоцький … Ви побачите рідкісні породи дерев і квітів Уманського парку. Почуєте легенди і перекази. 1500 рожевих квітів – на клумбах Умані. І в кінці вас чекають найбагатші базари уманців, сувеніри та роботи місцевих майстрів. Вільний час.

15:30 Від’їзд в м.Миколаїв.

Вартість для дитячої групи 15+1  – 950 грн/люд
Вартість для дорослої групи 16 осіб – 930 грн/люд

Для більш великих груп ціна розраховується індивідуально. Вартість туру вимагає уточнення при замовленні.

Відгуки туристів про подорож

Фотозвіт про проведений тур можна подивитися тут

заказ-тура1У вартість входить: Проїзд комфортабельним мікроавтобусом, екскурсійне обслуговування, проживання в 2- місних номерах зі зручностями в номері, страхування (страхування від нещасного випадку – покриття 5000 грн), безкоштовний супроводжуючий з боку дитячої групи.
У вартість не входить: Харчування, вхідні квитки в Музей-усипальницю М. І. Пирогова, Дендропарк “Софіївка”, ставку Гітлера “Вервольф” (для дорослих груп), особисті витрати.

* Екскурсія на шоколадну фабрику “Рошен” проводиться для дітей від 8 до 14 років і є безкоштовною. Час проведення екскурсії може бути змінено. Прохання уточнювати заздалегідь конкретні дати поїздки, щоб ми встигли забронювати екскурсію в день поїздки.
**Світломузичний фонтан “Рошен” працює не цілий рік. Прохання уточнювати додатково інформацію про роботу фонтану.


инфоОформити заявку на екскурсію “Видовищна Вінниця та Романтична Софіївка” з м. Миколаєва можна кількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button a lot main button one