“72 острови” на мапі України!

Короткий опис туру: За час екскурсії з Миколаєва ви відвідаєте місто “72 островів” – Вилкове, побуваєте в неприступній Акерманській фортеці, а також дізнаєтесь всі секрети виготовлення смачного сиру на “Єропейській сироварні” і зможете по справжньому оцінити цей продукт на смак!

Опис програми туру

index

06:00 – виїзд з Миколаєва.
12:00 – прибуття в Вилкове. Початок маршруту «Вінок Дунаю». Зустрічаємося з екскурсоводом на березі Дунаю. Маленьке містечко унікальне своїми обрядами, традиціями, а також розташуванням. Вилкове – це справжнє місто на воді, тому його називають «українскою Венецією». Пересуваються тут на смоляних човнах і навряд чи в місті знайдеться родина в якій немає завзятого рибалки! Основна частина жителів до сих пір є старовірами. Два з трьох існуючих храмів є саме старообрядницькими. На початку нашого маршруту нам покажуть пам’ятник старовірам-засновникам міста. На другій частині екскурсії вас чекає прогулянка на тих самих човниках по звивистих каналах, або як їх тут називать – єрикам.

13:00 –на човниках переїзжаємо на острівну стоянку «Квакенбург» яка знаходиться в старообрядницькому поселені Анкудіново. Хатинки в селищі побудовані по бокам центральної вулиці – справжнього річного каналу. Під час прогулянки ми почуємо різні легенди про цю місцевість, про казацькі чайки які пропливали по цим водам та бойові кораблі…

14:30 – Після прогулянки нас чекає смачний рибацький пікнік з традиційною ухою, фіто чаєм з місцевих трав та вина, та інш. На стоянці «Квакенбург» можна відпочити на набережній з ліжаками, прогулятися по місцевому фруктовому саду.
16:00 – повернення в Вилкове по дельтам Дунаю
17:00 – переїзд в пгт «Затока» на базу відпочинку для ночівлі.
18:00 – вечеря.

index 208:30 – сніданок , збираємо речі і їдемо в м. Білгород Дністровський
10:00 – відвідування Аккерманської фортеці – величного пам’ятника середньовічної оборонної архітектури. За довгий час свого існування фортеця обросла безліччю легенд. Ви побачите внутрішній двір Аккерманської фортеці, а також найукріпленішу її частину – цитадель, яка могла тримати облогу навіть після захоплення інших частин фортеці.

13:00 – обід в кафе.
14:00 – відвідування «Європейської сироварні». Тут можна побачити всі етапи виробництва сирів, створених і вирощених за допомогою автентичного голландського обладнання і технологій, погладити тварин на міні-фермі і звичайно ж продегустувати сири і купити їх в якості сувеніра. На території є дитячий майданчик, кафе, зона відпочинку і фотозони.

15:00 – їдемо додому.
18:30 – приблизний час повернення.

Вартість для групи 25 осіб – 1500 грн/люд*

У вартості: проїзд автобусом 2 дні, проживання на базі відпочинку (пмт. Затока), харчування (сніданок, 2 обіди, вечеря), екскурсія в Аккерманській фортеці, страхування від нещасного випадку.
Додатково оплачуються*: екскурсія в Вилкове – 360 грн/діти (діти до 12 років), 390 грн/дорослі, вхідні квитки в Аккерманську фортецю – 40 грн/діти, 80 грн/дорослі, дегустація в «Європейській сироварні» – 170 грн/люд.
*вартість і ціни в 2021 році.

Вартість туру розраховується індивідуально під кожну групу (з урахуванням побажань)

инфоОформити замовлення на тур “72 острови” на мапі України!” з Миколаєва можна кількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>

button one (1) main button a lot (1)