Перлини Миколаївщини

Активно-екскурсійний тур по Миколаївській області

Чим цікавий тур?

  Сафарі екскурсія по піщаним барханам Кінбурнської коси;
Пляжний відпочинок на кращому Чорноморському узбережжі Півдня України;
Огляд багатовікових дубів в Трикратському лісі;
Відвідування унікальних каньйонів – Арбузинського та Актовського;
Активний відпочинок в Актовський каньйон (Мотузковий парк з тролеїв, протягнутий через каньйон).

Програма туру


День 1

07:11 Зустріч групи на залізничному вокзалі м Миколаєва. Трансферт в готель (згідно обраної категорії), щоб залишити речі.
08:00 Переїзд в м. Очаків.
09:00 Прибуття в м.Очаків. Сніданок.
10:00 Посадка на катер. Початок дивовижної водної прогулянки по Дніпро – Бузькому лиману. У міру того, як катер буде наближатися до Кінбурнської коси, ви послухаєте крик чайок і дізнаєтеся легендарну історію острова Майського. А може вам навіть пощастить побачити зграю дельфінів або пеліканів.

11:00 Прибуття на Кинбурнскую косу. Це одна з небагатьох територій, яка зберегла в собі риси дикої, незайманої природи. Кінбурнській півострів має дуже давню і оповиту легендами історію. В античні часи тут жили греки. Вони і звели для себе храм богині родючості Деметри, який пізніше був зруйнований варварами. А в лісах, жерці поклонялися богині ночі – Гекаті. Кажуть, що відвідували острів сам Ахілл і Геракл. Цією місцевістю надихався Пушкін. Побачивши одного разу місцевий широкий дуб він написав знамениті рядки: «У лукомор’я дуб зелений …»
Після висадки на берег, вас чекає захоплююча сафарі по барханах півострова. Де ви будете спостерігати за дивовижною зміною ландшафту коси: ліс змінює савану і пустелю. А також прослідкуйте за життям місцевої живності, відвідавши Кінбурнське лісництво.

13:30 (Орієнтовно) Обід «По-Кінбурнськи». Меню: Паелья (рис, 2 види м’яса, мідії, овочі), Салат грецький (маслини 2-х видів, бринза, в’ялені помідори, базилік, лимон), Салат овочевий (помідори 3-х видів, огірки, перець, гриби мариновані, листя салату), Хліб, Компот. Відпочинок на шпилі коси.

17:00 – 18:00 Переїзд Кінбурнська Коса-Очаків. Посадка в автобус. Відбуття в м.Миколаїв.
19:20 Прибуття в м.Миколаїв. Повноцінне поселення в готель. Вечеря.


День 2

07:00 Сніданок. Відбуття в с. Трикрати.
11:00 Прибуття в одне з найкрасивіших місць Миколаївщини – Трикратський ліс. За його створення ми повинні дякувати поміщику Віктору Петровичу Скаржинському. Спочатку тут планувалося зробити парк, але з часом виріс цілий ліс. Причиною створення цього місця стала любов. Віктор Петрович висадив його на честь своєї коханої, а в наслідку дружини – Наталії. Та ділянка Трикратський лісу, який ми з вами побачимо, називають лабіринтом. Все через велику кількость пересічних заплутаних стежок і містків. Окрасою лісу є величні багатовікові дуби. Тут навіть є дуб – чарівник, який виконує будь-яке бажання, якщо обійти його 3 рази.

12:00 Обід в садибі зеленого туризму. У меню: Борщ / бульйон, печеня / плов, 5 видів різних салатів, бутерброди, компот.
13:00 Переезд к Арбузинський і Актовський каньйон. Вік цих скельних масивів становить мільярди років. Арбузинський каньйон, який також називають Малим каньйоном, являє собою гладкі, хаотично встановлені один на одного, і врослі в землю валуни. Серед каменів можна побачити силует черепахи, змії, людського обличчя … А далеко побачити пуп землі. Під кам’яними брилами мирно протікає річка Арбузинка. Актовський каньйон це справжній Гранд – каньйон в мініатюрі. Багато хто називає це місце «долиною диявола». Згідно легенд ці скелі зберігають привидів померлих скіфських царів. Адже саме по річці Мертвовод, яка протікає внизу каньйону, вони відправлялися в останній шлях.

Після екскурсії вас чекає час обіду і активного відпочинку. Ви відчуєте почуття адреналіну на нашому троллеї, походу по скелях, понюхаєте місцеві трави, подихайте свіжим повітрям і викупаєтеся в річці Мертвовод.

16:30 Відбуття в м.Миколаїв.
18:30 Прибуття на залізничний вокзал м. Миколаєва. Є час на покупку їжі в дорогу
19:22 Відбуття групи в м.Київ


Кількість
осіб і групі

Категорія розміщення

Reikartz Рівер,
номер Твін

Готель “Інгул”, номер Твін

16

Вартість очікується

Вартість очікується

24

Вартість очікується

Вартість очікується


У вартість входить: Всі трансферти за маршрутом (в т.ч. водний), Сафарі екскурсія по Кінбурнській Косі, рекреаційні збори і вхідні квитки по програмі (рекреаційний збір на Кінбурнській Косі, Бузькому Гарді; відвідування Кінбурнського лісництва), Харчування (1 день обід, вечеря, 2 сніданка , обід), проживання в готелі вибраної категорії, групове страхуванняа від нещасного випадку (покриття 5000 грн), послуги з монтування та проведення мотузкового парку в Актовський каньйон.


* Даний тур розрахований для туристів з Києва (Під час прибуття-відбуття поїздів). Можливо проведення туру для туристів з інших регіонів (Харків, Дніпро, Львів, Запоріжжя і тд) з можливим корегуванням програми


инфоОформити заявку на екскурсійний тур “Перлини Миколаївщини” можна декількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button a lot main button one