Під ласкавим сонцем Північного Причорномор’я

Екскурсійний тур по Херсонській, Миколаївській та Одеській області

Північне Причорномор’я (Херсонська, Миколаївська та Одеська області) – це унікальний природний комплекс, край неозорих скіфських степів і виноградників, живописних каньйонів, природних заповідників, термальних вод і ласкавих хвиль Чорного та Азовського морів…

Пропонуємо вашій увазі унікальний триденний маршрут по цьому дивовижному краю. Запевняємо вас, що даний маршрут не залишить байдужим і у вас обов’язково виникне бажання повернутися сюди знову!

Детальний опис подорожі

index Зустріч групи в м.Херсон. Прибуття в готель, щоб залишити речі.
Початок оглядової екскурсії містом, за час якої ми дізнаємося всі таємниці і легенди цього чудового міста, а також побачимо його головні визначні пам’ятки – Катерининський собор (в якому похований легендарний князь Григорій Потьомкін), пам’ятник Джону Говарду (Одному з головних дослідників інфекційних хвороб в Європі ), а також знамениту Херсонську набережну. Відбуття з м.Херсона

Прибуття до цілющого гейзера «Гарячий ключ». Вода в джерелі містить в собі набір унікальних мінералів і дуже схожа з водою Мертвого моря. Купання в термальному басейні.

Далі нас чекає «Українська Сахара» та найбільша пустеля Європи – Олешківські піски. Бархани тут досягають висоти 20 метрів! Цікаво, що вона утворилася завдяки тваринницької діяльності людини. У 18-19 столітті тут випасали тварин і з часом тутешні землі перетворилися в безплідну пустелю. Огляд барханів.

Екскурсія з дегустацією по виноробному господарству П.Н Трубецького. Історія підприємства налічує понад 120 років. Гостям виноробного господарства надається можливість відвідати старовинні галереї підвалів князя Трубецького, ознайомитися з історією єдиного справжнього шато країни, таїнством народження вина, подивитися виноградники, і звичайно ж продегустувати кращі вина княжої виноробні! На дегустації цінителям вин запропонують весь асортимент вин від молодих до марочних. Дегустація дозволяє краще «пізнати» вино, познайомитися з культурою пиття вина. Повернення в м.Херсон. ночівля

index 2

07:30 Ранній сніданок. Звільнення номерів. Переїзд в м.Миколаїв. Заїзд в готель, щоб залишити речі.
09:30 Початок оглядової екскурсії по місту «Легенди і таємниці граду на річці Інгул». За час екскурсійного туру ви познайомитеся з історією нашого чудового міста, почуєте розповідь про загадкових і таємничих катакомбах, знаменитих миколаївців, таємниці і легенди вулиць Миколаєва.

?За час екскурсії ми пропонуємо вам відвідати на вибір:

1. Єдиний в Україні музей суднобудування і флоту, який знаходиться в старовинній будівлі, в царські часи яка була резиденцією головного командувача Чорноморського флоту. У дванадцяти залах музею представлений розвиток кораблебудування на території Північного Причорномор’я від давніх часів до сучасності, зокрема представлені більше ста моделей кораблів 17-19 століття (Вартість вхідних квитків: дорослий – 15 грн, дитячий – 6 грн, екскурсійне обслуговування – 20 грн/група ).

2. Музей «Старофлотські казарми» – краєзнавчий музей, який входить до трійки кращих музеїв України. Тут вам представлять експонати від найдавніших часів (знаряддя і побут первісних людей) до сучасності (Вартість вхідних квитків: дорослий – 15 грн, дитячий – 10 грн, екскурсійне обслуговування – 50 грн / група)

11:30 – 12:00 Обід.
12:10 Посадка на автобус і виїзд на екскурсійний тур «Легенди Південного Побужжя – Трикратський ліс і Актовський каньйон»
13:50 Прибуття в с.Трикрати. Огляд Трикратський лісу. Історія появи лісу дуже схожа з історією появи Софіївського парку в Умані – він був закладений в ім’я любові! Тут виростають дуби, вік яких понад двісті років! Ми прогуляємося по доріжках лісу до легендарного Дуба Любові (за легендою, якщо обійти дуб тричі можна знайти справжню любов), побачимо штучний водоспад (дамбу) і просто подихаємо прекрасним лісовим повітрям…

15:30 Відвідування Арбузинського та Актовського каньйонів, які в мініатюрі нагадують знамениті каньйони північної Америки. Гранітні скелі тут досягають 30-50 метрів у висоту. Ви почуєте містичні легенди про валунів-велетнів, Голубиному гнізді, Камені-Кріслі, величезному камені Диявола. Після екскурсії кожен бажаючий може спуститися на дно Арбузинського каньйону, де протікає річка Арбузинка і побачити те місце, з якого був узятий величезний гранітний валун, який зараз знаходиться перед будівлею Віденського міжнародного центру і є символом європейського контінента. Вільний час для барвистої фотосесії.

18:30 (Орієнтовно) Повернення в м.Миколаїв.

20:00 Прогулянка на катері «Вечірні Вогні міста Святого Миколая» (факультативно). Пропонуємо Вам подивитися на наше чудове місто з іншого боку! Захоплююча річкова прогулянка по річках Інгул і Південний Буг під приємну музику залишить приємний слід від знайомства з містом корабелів.

22:00 Повернення в готель. Ночівля.

index 308:00 Завтрак. Звільнення номерів готелю. Переїзд в м.Одеса.
12:00 Прибуття в м.Одеса. Оглядова екскурсія по Одесі – міста відмінного почуття гумору, романтики, мистецтва. Колись голий степ сьогодні перетворився в прекрасне зелене місто, місто зі своєю особливою культурою, місто, яке поєднує в собі безліч епох і свято шанує традиції минулого … Ви познайомитеся з головними визначними пам’ятками міста – прогуляєтеся Приморським бульваром і морським портом, дізнаєтеся всі секрети вулиці Дерибасівській , відвідаєте Одеський археологічний музей, в якому зберігаються справжні Єгипетські саркофаги, а також є справжня золота кімната. Родзинкою екскурсії є огляд гроту під палацом Наришкіних.

15:00 Обід. Закінчення екскурсійного туру. Від’їзд додому.

* Вартість туру прораховується індивідуально під кожну групу. Кількість послуг, що надаються може змінюватися в залежності від побажань замовника!


инфоОформити заявку на екскурсійний тур “Під ласкавим сонцем Північного Причорномор’я” можна декількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button a lot main button one