Горгани кличуть!

Похід Горганськми хребтом (Карпати)

Страна: ukraine_flag_256 Україна
Тривалість: 5 днів/4 ночі (4 дні/3 ночі)
Вартість: 270 грн/10$/за добу
Можливість походу з дітьми: Так
Мінімальна група: 4 людиниМаршрут походу (5 днів / 4 ночі):  м. Івано-Франківськ – с.Осмолода – хребет Матагів – г.Висока (1803м.) – г. Ігровець (1804м.) – полонина Погар – г.Лопушна (1694м.) – г Сивуля (1836м.) – г. Мала Сивуля (1818м.) -с .Бистриця – траверс г. Плоска – траверс г. Довга – перевал Столи – полонина Блажів – г. Малий Горган (1592 м) – г. Синяк (1665 м) – полонина Хом’яків (вид на Буковель) – с.Мікулічін (спуск до водоспаду Гук) – м.Івано-Франківськ
Маршрут походу (4 дні / 3 ночі): м Івано-Франківськ – с.Осмолода – хребет Матагів – г.Висока (1803м.) – г. Ігровець (1804м.) – полонина Погар – г.Лопушна (1694м.) – г Сивуля (1836м.) – урочище Пекло – урочище Розтика – Бухтівецький водоспад – Манявський Скит – м.Івано-Франківськ
У вартість входить
– послуги інструктора-провідника;
– 3-разове харчування (сніданок, обід (перекус) вечеря);
– оплата відвідування заказників, страхування.
У вартість не входить:
– Проїзд Миколаїв-Івано-Франківськ-Миколаїв;
– Оренда туристичного спорядження;
– Під’їзди за маршрутом;
– Особисті витрати.

активныйВ цьому поході у вас є неймовірна можливість побачити Карпатські гори з висоти пташиного польоту, безліч чарівних водоспадів, познайомитися з культурою і побутом місцевих жителів, а також скупатися в природних джакузі! А гірське повітря і захоплюючі види не залишать байдужим нікого з мандрівників, перевірено 🙂 МОЖЛИВО ПРИЄДНАННЯ УЧАСНИКІВ З ІНШИХ МІСТ (не тільки з м.Миколаєва).

Опис маршруту

1 день. м. Івано-Франківськ – с. Осмолода – урочище Студений Звір.
Збір групи на залізничному вокзалі м.Івано-Франківська (для мандрівників не з м.Миколаєва). Після збору групи сідаємо в автобус і тримаємо курс до села Осмолода, звідки і починається один з найбільш витончених маршрутів Українських Карпат – похід по Горганським хребту.
Річку Лімниця від с.Осмолода перетинаємо по навісного мосту. Далі нас чекає урочище Студений Звір, звідки почнеться сходження на хребет Матахів. Наш перший нічліг ми організуємо біля самотньої пастушої хати або колиби, як її називають гуцули.

2 день. ур.Студений Звір – г. Висока – хребет Ігровець – полонина Погар
Вранці поснідавши виходимо в “праліс” – так називаються ліси, які примудрилися зберегтися до наших днів у вигляді самостійних екосистем і не були зворушені руками людини. Праліси на сегодняший день напевно такі ж, якими вони були тисяч років тому. А ліси у Високої гори в Горганах мають абсолютно чарівний вид! Ви відчуєте себе мандрівником у часі завдяки гігантським деревам і папоротям!
Після перекусу ми продовжимо наш шлях і звивиста стежка приведе нас до хребту Ігровець, де ми познайомимося з гігантськими кам’яними брилами, які покриті шаром зеленуватого лишайника – горганами, від яких і пішла назва тутешніх місць. Заночуємо ми на полонині Погар

3 день. г.Сивуля – г.Мала Сивуля – полонина Рущина
Сніданок. Після проходження полонини Погар нас чекає гора Сивуля (або Велика Сивуля) – найвища точка Горган. На старовинних картах її називають “Швидка”. Сивуля густо вкрита горганами і буреломами. Хоча як же красиво серед цих камінчиків виглядають з відстані рідкісні сосни!
Поблизу г. Велика Сивуля – її сестра-близнюк Мала Сивуля. До неї ми пройдемо по кам’яному гребеню. На вершині стоїть кам’яна стела – символ тим хто загинув в 1-у світову войну.Наш шлях приведе нас на полонину Рущина, де розташовується джерело річки Бистриці Надвірнянської. На каменях в даних місцях трапляється колючий дріт, а на просіках старі прикордонні стовпи,які служать відмінними орієнтирами.

? Альтернативний варіант Чотириденного маршруту:

3 день. г.Сивуля – урочище Пекло – с.Максімец – урочище Розтика
Після підкорення гори Сивуля через урочище Пекло виходимо в с. Максимець і рухаємося по мальовничому урочищу Розтика, де і розіб’ємо табір для ночівлі

4 день. Бухтівецький водоспад – Манявський скит – м.Івано-Франківськ
Перехід з урочища Розтика до Бухтівецького водоспаду. Після фотосесії нас чекає ще один прекрасний водоспад – Манявський. Крім того, ми відвідаємо Манявський скит і доторкнемся до Блакитного каменю, поруч з яким знаходиться чудотворне джерело. Відбуття в м.Івано-Франківськ.


4 день. Полонина Боярин – с.Бистриця – перевал Столи – полонина Блажів -полонина Хом’яків – г. Хом’як
Залишаючи Рущину, стежка веде нас до ще однієї полонини – Боярин. Потім вниз, на озеро Салатручіль з 3-х метровим водоспадом. Від озера естафету бере на себе грунтова доріжка, яка приведе нас до села Бистриця. Тут можна покуштувати домашньої їжі в кафетерії і поповнити запаси провіанту в магазині.
Наш маршрут не пролягає через гору Довга, а згортає вліво перед нею, на перевал Столи. З перевалу стежка виведе нас на полонину Блажів, звідти починається не довгий, хоча досить крутий підйом на Малий Горган. Глянувши з вершини гори на північний захід, побачимо гору Довбушанка, ну а в південно-західному напрямку видно як на долоні весь гірськолижний курорт Буковель.
Пройдемо по хребту до гори Сіняк. Після хребта – спустимося по ліску на полонину Хом’яків. Тут, особливо у вихідні, ви зустрінете чимало мандрівників, які прийшли підкорити знамениту вершину Хом’як. Першопричина популярності – її місце розташування. Поблизу присутня авто дорога, водоспад Гук і селище Микуличин, де можна кинути машину з речами і без нічого піднятися на висоту півтора км.

5 день. с.Микуличін – Водоспад Гук – м.Івано-Франківськ
Від гори Хом’як нам треба буде пройти по звивистій дорозі яка веде вниз, до селища Микуличин. Стежинка виведе до КПП, за яким починається шлях до чарівного водоспаду Гук.
Наш шлях веде нас направо, до річки Прут. Річка повноводна і поблизу з мостом є кам’яні ванни, де можна полежати в природному джакузі 🙂
Після цих природних SPA- процедур нас чекає спуск в селище Микуличі і зворотна дорога в Івано-Франківськ. Закінчення маршруту.

Збирай групу однодумців і отримаєте знижку!

Кількість осіб в групіВартість
5-8 людей250 грн/за добу
8-12 людей220 грн/за добу

Інформацію про те, що необхідно брати з собою в похід ви знайдете тут


инфо

Оформити заявку на похід “Горгани кличуть!” можна декількома способами

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


4 main 2