Екскурсії по м. Миколаєву для дітей

Цикл цікавих і пізнавальних екскурсій по м.Миколаєву для дітей. Море позитивних емоцій гарантовано!

Опис програм екскурсій

“Екскурсия – квест с адміралом”

Рушайте в старовинні століття міста Миколаєва з адміралом! Захоплююча квест екскурсія для дітей, в якій школярі почують історію створення суднобудівної верфі і Адміралтейства. А також дізнаються, де вечорами гуляє привид адмірала і багато іншого. Вся екскурсія проходить в інтерактивному форматі, в якому діти набирають бали і отримують морські звання! В кінці екскурсія команда може як програти, так і виграти! У теплий період часу рекомендуємо прокотиться на катері по річці Інгул!

Ціна: 150 грн / чол (трансфер, екскурсія + квест)
250 – 270 грн / чол (трансфер, екскурсія + квест, прогулянка на катері)


“Хліб від народження до потрапляння в рот” (Екскурсія на хлібзавод)

Хто не любить ароматний, смачний, хрусткий хлібець? А тим більше гарячий, свіжий, тільки вийнятий з печі? Тепер є можливість побачити святая – святих – як виробляють той самий хліб, який ми купуємо в магазинах і булочних. Як масово виробляють хлібобулочну продукцію: випікають, фасують, розрізають. Все це і багато – інше, ви дізнаєтеся на екскурсії – «Хліб від народження до потрапляння в рот»


Супергерой на ім’я – Пожежний (Екскурсія в Музей пожежної охорони)

Пожежний – це звучить гордо! Багато хлопчиків (та й деякі дівчатка) в дитинстві хотіли стати пожежниками. Адже це круто – рятувати людей, які в небезпеці і в підсумку стає для них супергероями. Музей пожежної охорони, майже як комікси Marvel або DC, знайомить усіх відвідувачів з цієї героїчної професії і показує, як правильно поводитися зі лиходієм «Відкритим небезпечним вогнем»! В музеї кожен зможе приміряти на себе костюм пожежного та інші засоби протипожежного захисту, подивиться на цікаві діючі макети і діорами. Ну і побуває за кермом, а також загляне всередину пожежної машини.


“Найголовніша вулиця Миколаєва – Соборна”

Історія і доля вулиці Соборній, найдовшою пішохідною вулицею в Україні. Двори і фонтани, вулиці, дерева і квіти. Пам’ятники та пам’ятні місця, площі. Напрямки головної вулиці міста. Назви вулиць сусідів, що перетинають Соборну. Магазин Дитячий світ з його сувенірами та дитячими товарами, дитяче кафе у Каштанового скверу. Пам’ятник Святому Миколаю – покровителю дітей, моряків і мандрівників. Дерева, квіти чагарники, які ростуть на вулиці. Старі будинки і їх історії. Річка Інгул і її легенди.


“У миколаївських собак є і школа, є і сад”

Розповідь про собак, їх подвиги, пам’ятники героям-тваринам. Особливості виховання миколаївської кінологічної школи: дресура, навчання, служба. Кращі собаки школи, їхні родини, діти, імена, здібності. Чи вміють собаки розмовляти. Які кращі породи вирощені в Миколаєві. Як собака служить людині. Дитячі іграшки-собачки. Улюблені звички собак. Домашні друзі людини. Можливе відвідування кінологічного центру, годування, подарунки для тварин, фото з вченими собаками.


“Легенди рідного міста”

В екскурсії використовуються найновіші легенди і розповіді миколаївців про таємниці старовинних будівель, скверах і парках, вулицях і провулках. Незвичайні розповіді про озерах Миколаєва (р-он Ліски), старовинної Білій дорозі давнини. Таємнича роза вітрів в Миколаєві. Розповідь про незвичайний перебігу води в річках і лимані, що схоже на торт наполеон і небезпеки при купанні в середині дня. Хлопці дізнаються, де найвище і найнижче місце в Миколаєві, чому річки постійно змінюють свою течію. Розповідь про загадку великого хреста в центрі Миколаєва. Зупинка Хрест в Широкій Балці. Таємниці і загадки унікальної води в Спаському і Богоявленському фонтанах, джерелець в районах Варваровського моста і Табірного поля.

заказ-тура1

Вартість туру є орієнтовною і розраховується індивідуально під кожну групу (З урахуванням побажань).

У вартість туру входить: Екскурсійне та транспортне обслуговування по всьому маршруту, страховка від нещасного випадку (покриття 5000 грн.), Послуги супроводжуючого.

У вартість туру не входить: Особисті витрати


инфоОформити заявку на екскурсію по Миколаєву для учнів дитячих садків і молодшої школи з Миколаєва можна декількома способами:

  • Натиснувши Замовити тур та заповнити форму замовлення
  • Відправити запит на пошту filinvm@gmail.com
  • Подзвонивши нам по телефонам:

(068) 589 8068 (Viber)
(066) 7131671


button one (1) main button a lot (1)