Назад у минуле (Поїздка на Зелені Хутори Таврії)
Єдиний в Східній Європі історико-розважальний комплекс розташований на первозданній природі. Площа Хуторів в два рази більше площі такоої держави як Ватикан. Для вас це щось нове? Кажуть «Все нове – це добре забуте старе». Так і сучасні “Зелені Хутори Таврії” з’явилися на місці стародавніх хуторів, які існували тут до початку 20-го століття. Саме тут відроджуються традиції наших предків і практично забуті ремесла, які кожен з вас зможе спробувати.


Опис програми

08:00 Виїзд з Миколаєва на базу зеленого туризму «Зелені Хутори Таврії».

10:00 Прибуття на базу зеленого туризму «Зелені Хутори Таврії». Екскурсія по квітковому маршруту (Маршрут можна подивитися тут).

13:40 — 18:00 Вільний час. Ви маєте можливість повернутися на вподобані хутора, і кожен з вас зможе зайнятися улюбленим ремеслом, під керівництвом майстра. А також купатися грати і робити те, що вам сподобається.

18:00  Як показує практика, час пролітає непомітно і на заході дня, всіх чекає вручення пам’ятних сувенірів і слізне прощання. Від’їзд до Миколаєва.

19:30 Прибуття до Миколаєва.


Калькулятор вартості для дитячих груп*

Виберіть кількість учасників мандрівки
Введіть точну кількість осіб (в т.ч. безкоштовних супроводжуючих)
Введіть кількість безкоштовних супроводжуючих
 

У вартість входить: Транспортне обслуговування, вхідні квитки, екскурсія на території комплексу (2,5 години), перебування на території комплексу, страхування від нещасного випадку (покриття 12500 грн), супроводжуючі від дитяого колективу, оформлення дитячих документів, супроводжуючий від фірми.
У вартість не входить: Обід 100 грн/дитячий, 120 грн/дорослий  (Орієнтовне меню: Український борщ з пампушками, овочева нарізка, картопляне пюре з м’ясом, фірмове сало, компот, хліб), майстер-класи – від 25 грн/чол., особисті витрати.

*У розрахунок включена вартість дитячих квитків для основної групи та дорослих квитків для супроводжуючих. У випадку наявності дорослих в основній групі (не супроводжуючих) вартість буде перерахована індивідуально


Калькулятор вартості для дорослих груп*

Выберіть кількість учасників мандрівки
Введіть точну кількість осіб

У вартість входить: Транспортне обслуговування , вхідні квитки, екскурсія на території комплексу (2,5 години), перебування на території комплексу, страхування від нещасного випадку (покриття 12500 грн), супроводжуючий від фірми.
У вартість не входить: Обід  (Орієнтовне меню: Український борщ з пампушками, овочева нарізка, картопляне пюре з м’ясом, фірмове сало, компот, хліб), майстер-класи – від 25 грн/чол., особисті витрати..

*У розрахунок включена вартість дорослих квитків. У випадку наявності у групі дітей вартість буде перерахована індивідуально

Вартість туру уточнюйте у наших менеджерів


Відеоролик про Зелені хутори Таврії”

Фотозвіт про проведену нами поїздку можна подивитися тут


инфоОформити заявку на екскурсію “Поїздка на Зелені Хутори Таврії” з Миколаєва можна кількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button one (1) main button a lot (1)