Тематичні екскурсії по Одесі

Одеса – це місто відмінного почуття гумору, романтики, мистецтва. Колись голий степ сьогодні перетворилася в прекрасний зелений місто, місто зі своєю особливою культурою, місто – поєднує в собі безліч епох і свято шанує традиції минулого. Пропонуємо вам дізнатися саме найпотаємніші секрети Одеси і відправитися з м.Миколаєва в захоплюючу подорож по одному з нижче представлених маршрутів по південній Пальмірі. Буде дуже весело і цікаво, гарантуємо:)


Оглядова екскурсія по Одесі

За час екскурсії ви відвідаєте найбільш цікаві історичні місця міста – Театр опери та балету, Археологічний і Морський музей, прогулятись по колоритним і знаменитим вулицях Одеси: Дерибасівської, Пушкінської, Рішельєвської та Ланжеронівської. Крім того, ви прогуляєтеся по затишному Приморському бульвару, де розташовані міська Дума, палац графа Воронцова з колонадою, пам’ятник Рішельє і знамениті Потьомкінські сходи.


Храми Одеси

Одеса багатонаціональне та багатокультурне місто, тут проживають люди різних національностей і релігій. В ході екскурсії ви дізнаєтеся про відродження і реставрацію численних релігійних пам’яток і святинь, історію появи в Одесі різних релігій, а також відвідайте Преображенський Собор, Арабський культурний центр, Єврейську Синагогу, духовну семінарію.


Одеса Єврейська

Одеса дивовижно колоритне місто. Особлива «мова», на якому говорять жителі, притаманна тільки одеситам ментальність і характерний гумор є результатом переплетенням в місті різних культур, традицій і життєвих укладів. І в цьому яскравому круговороті, який створює «одеський етнос», помітну роль грав, і грає до сих пір, єврейський народ. Що стало тут основним, сказати дуже важко. Чи то місто, ще з початку свого існування, стало своєрідним магнітом для тисяч євреїв, то чи самі євреї – жителі міста наклали свій незгладимий відбиток на образ того, кого називають «корінним одеситом».


Одеса Грецька

Одеса і Греція тісно пов’язані один з одним. В античні часи поруч з містом перебувало безліч грецьких колоній, так і в самій назві міста є щось грецьке (Одеса нагадує ім’я давньогрецького міфологічного героя Одіссея). У одеситів і греків одна релігія, такий же гостинний характер і життєві погляди. Тому досить великій грецькій діаспори в Одесі живеться дуже навіть комфортно.
Дружба греків і одеситів триває навіть сьогодні. Наприклад одна з головних площ Одеси називається Грецькою. Крім того, в Одесі досить велика кількість вулиць і будинків, в яких увічнено пам’ять про грецькоу спадщину міста. У місті є вулиця Маразлієвська, будинки, які належали знаменитим грекам-купцям, Будинок таємного товариства друзів. Це, а також багато іншого ви побачите за час екскурсії.


Одеські катакомби (с.Нерубайске)

Катакомби Одеси – це справжнісінький «паралельний світ», що знаходиться під землею. Загальна протяжність катакомб близько до трьох тисяч кілометрів, що в рази перевершує довжину знаменитих Римських і Паризьких катакомб. Одеські катакомби це, в основному, підземні каменоломні, в яких здобувався будівельний камінь. Роботи в каменоломнях велися з 30-х років 19 століття.
Район катакомб в селі Нерубайське є найстарішою ділянкою одеських катакомб. Саме тут, в перші місяці окупації міста німецько-фашистськими загарбниками, дислокувався партизанський загін під командуванням В. А. Молодцова-Бадаєва. Саме тут в надрах розташовується музей партизанської слави.
Більшу частину екскурсії займає подорож по підземних лабіринтах. Маршрут подорожі має розмітку і підсвічування, вас обов’язково супроводжує гід-провідник. Але навіть в цих комфортних умовах, подорож виходить вражаючою. У катакомбах завжди постійна температура +14 градусів і вологість повітря до 90%. Найяскравіший момент в екскурсії – це коли за сигналом провідника вимикається електрика, і на хвилину все і все виявляється в абсолютній темряві … Після такої подорожі фарби світу стають набагато яскравіше, а звичайні радості життя – куди більш цінніше.


Одеса театральна

Театральне життя в Одесі має дуже довгу історію, коріння якої сягають ще в початок заснування міста. Одеський театр опери та балету по праву можна назвати архітектурною перлиною південній Пальміри. Але крім архітектурної складової театр має і багату творчу історію. У театрі виступали великі артисти – Федір Шаляпін, Соломія Крушельницька, Антоніна Нежданова, Леонід Собінов, танцювала перша балерина світу – Ганна Павлова. Репертуар театру радує різноманітністю і зможе задовольнити навіть найвибагливішого театрала.

Вартість кожного маршруту розраховується індивідуально в залежності від кількості осіб в групі!


инфоОформити заявку на тематичну екскурсію в м.Одеса з Миколаєва можна декількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button one (1) main button a lot (1)