В гості до коней (“Золота Підкова”)

Екскурсійний тур в заміський туристичний комплекс «Золота підкова»

Ви давно шукали місце неподалік від Миколаєва, де можна було б весело і цікаво відпочити від міської метушні, покататися на конях, побачити чисте небо і активно провести час? Такий оазис зріс лише в 15 км від Миколаєва і називається він приват комплексом «Золота підкова». Гостинні господарі створили тут воістину райський куточок. Комплекс побудований в середньовічному стилі і нагадує замок-садибу, сповнена казкових здивувань, як для дорослих, так і для дітей. Найбільшим же чудом садиби є її коні!

Програма подорожі

09:00 Відбуття з м.Миколаєва в заміський туристичний комплекс «Золота підкова» (с. Кандибино)

09:30 Прибуття в коплекс. Екскурсія по стайнях «Все про коней». Ви дізнаєтеся цікаві факти про історію розвитку кінного спорту, про різновиди і призначення кінної амуніції, мовою коней (так, такий насправді існує!). Крім того, Ви побачите коней різних порід і мастей, познайомитеся з правилами догляду та утримання і навіть зможете почистити і погодувати цих чудових тварин! Закінченням екскурсії стане яскрава фото сесія і відвідування міні-зоопарку, в якому мешкають декоративні кролики, ослики, павичі, лебідь шипун, яструб.

10:30 Катання на конях. З дітьми працюватимуть досвідчені інструктори комплексу, які навчать дітей азам верхової їзди. У свою чергу дітки отримають море позитивних емоцій! (Факультативно – 5 хвилин – 50 грн, 10 хвилин – 65 грн, 30 хвилин – 200 грн)

11:30 Вільний час на території комплексу. У Вашому розпорядженні: зона відпочинку з мангалом, дитячий ігровий майданчик, дитячий басейн, волейбольний майданчик, настільні ігри, купальня.

13:00 Комплексний обід.
14:00 Відбуття в м.Миколаїв.


Калькулятор вартості туру для дитячих груп*

Виберіть кількість учасників мандрівки
Введіть точну кількість осіб (в т.ч. безкоштовних супроводжуючих)
Введіть кількість безкоштовних супроводжуючих
 

У вартість входить: Транспортне обслуговування по маршруту, екскурсійна програма по комплексу, перебування на території (7 годин), супроводжуючі від шкільного колективу, оформлення дитячої групи, страхування від нещасного випадку (покриття 12000 грн)
У вартість не входить: Обід (орієнтовно 130-150 грн ) Катання на конях, особисті витрати.


Калькулятор вартості туру для дорослих груп*

Выберіть кількість учасників мандрівки
Введіть точну кількість осіб

У вартість входить: Транспортне обслуговування по маршруту, екскурсійна програма по комплексу, перебування на території (7 годин), від нещасного випадку (покриття 12000 грн)
У вартість не входить: Обід (орієнтовно 150 грн) катання на конях, особисті витрати.

*Вартість туру уточнюйте у наших менеджерів


Для дорослих груп можлива організація корпоративного відпочинку. На території є комфортабельні будиночки, альтанки, барбекю, мангали. Для активного відпочинку комплекс може запропонувати: Джип – сафарі з екскурсією, риболовлю (є ставок з білим амуром, коропом, товстолоба, карасем), тир, стрільбу з лука, стрільбу з пневнамічної рушниці, пейнтбол.


инфоОформити заявку на тур “В гості до коней (Золота Підкова, c.Кандибіно)” з Миколаєва можна кількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button one (1) main button a lot (1)