Легенда козака Романа і таємниці Чорної річки

Тур для відпочинку душею, тілом і споглядання мальовничих місць Миколаївській області. Ви відвідаєте місця, овіяні легендами і міфами, по яким раніше ходили скіфи, римляни і козаки, одним з яких був сам кошовий отаман Іван Сірко! Тут зливаються воєдино річки Велика і Мала Корабельна; з надр землі височать скелі, які омиваються водоспадом; ростуть дуби і іриси, а в потаємному гаю можна почути тихе поскрипування старовинного млина.


Програма подорожі

08:00 Відправлення з м. Миколаєва
10:30 Зупинка на Іванівському мосту, з якого відкривається неймовірної краси краєвид на річку Південний Буг. Час для яскравої барвистої фотосесії.

12:30 Переїзд до руїн старовинного водяного млина. Побудован він був ще в 1895 році поміщиком Володимиром Добровольським, який розташував в ній олійницю і борошномельню. Але вже в 1938 році млин припинив свою роботу. Зараз же від будівлі залишилося 3 унікальні стіни (найбільше руйнування млин пережив в роки ВВВ), що нагадують по архітектурі римський Колізей. Навколишня його місцевість багата на красиві пейзажі з численними річковими каскадами і рослинністю. Неподалік знаходиться джерело зі смачною цілющою питною водою.

13:30 Піша прогулянка до Романо – Балківського каньону. Тут за легендою, між скелями і водоспадами, є таємна печера в якій ховався козак Роман зі своєю коханою. Місцеві жителі розповідають, що в той час, коли Роман був в армії, його дівчину обдурили, сказавши що він помер. Не в силах жити без свого нареченого, вона кинулася в озеро і потонула. Дізнавшись про цю важку втрату, козак і сам кинувся в цеж озеро. Кажуть, що в цьому місці до сих пір ходять їх примари.

14:30 Переїзд до Корабельного гаю. Він являє собою справжній півострів на якому виростають сотні дубів! Поруч з нею знаходиться ряд стрімких скель, які дуже популярні серед скелелазів. Тут ми і зупинимося на пікнік, щоб отримати насолоду від природи невивчених місць.

16:00 Відправлення в м.Миколаїв

18:30 (орієнтовно)Прибуття в м. Миколаїв


Калькулятор вартості туру для дитячих груп*

Виберіть кількість учасників мандрівки
Введіть точну кількість осіб (в т.ч. безкоштовних супроводжуючих)
Введіть кількість безкоштовних супроводжуючих
 

У вартість входить: Автобусне і екскурсійне обслуговування обслуговування по маршруту, рекреаційний збір, страхування від нещасного випадку (покриття 12500 грн), супроводжуючий (-і) від шкільного колективу, оформлення документів.
У вартість не входить:Особисті витрати.


Калькулятор вартості туру для дорослих груп*

Выберіть кількість учасників мандрівки
Введіть точну кількість осіб

У вартість входить: Автобусне і екскурсійне обслуговування обслуговування по маршруту, рекреаційний збір, страховування від нещасного випадку (сума страхового покриття 12500 грн)
У вартість не входить: Особисті витрати.

*Вартість туру уточнюйте у наших менеджерів


 

инфоОформити заявку на тур “Таємниці козацької доби” з Миколаєва можна декількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button one (1) main button a lot (1)