Оазис таврійського степу – Асканія-Нова

Екскурсія в Асканію-Нова з Миколаєва

Запрошуємо вас відвідати «Рукотворний оазис в степу» – всесвітньо відомий біосферний заповідник Асканія-Нова. Заповідник є унікальним природним пам’ятником, який розташований на єдиному в Європі ділянці не оранному степу. За час екскурсії з м.Миколаєва и побуваєте в дендропарку, а також зоопарку знаменитого заповідника.

Опис програми туру

07:00 Виїзд з м.Миколаїв
11:00 Прибуття в біосферний заповідник Асканія-Нова.
11:30 Екскурсія по дендрологічному і зоологічному парках. Починається екскурсія з огляду дендрологічного парку. Маршрут охоплює ту частину ботанічного парку, яка закладена ще в 1887-1892 рр Ф.Е.Фальц – Фейном. Ви познайомитеся з історією створення парку, архітектурним комплексом, що імітує середньовічний замок, колекцією деревних рослин – представниками самих різних географічних районів земної кулі. У центрі старого парку знаходиться мальовничий ставок з маленьким острівцем і ліліями на водяному дзеркалі. Подорож в царство деревних рослин казкового куточка української землі, запам’ятається вам надовго!

Після невеликого переходу екскурсія триває по території зоопарку, який був закладений ще в 70-х роках XIX століття. Ось уже понад сто років в заповіднику напіввільно живуть звірі та птахи з усього світу. Маршрут зоопарку починається з орнітосекціі, де в паркових заростях розміщені численні вольєри з птахами різних видів – жителями різних зон зеленого світу – гордо виступають фламінго і журавлі, демонструють свою красу павичі, фазани, цікаві страуси, галасливі папуги. У вольєрах для хижих птахів – гриф чорний, степовий орел, пугач та ін., А на водоймах чорні і білі лебеді, гуси, качки, казарки. Далі нас очікує відділ парнокопитних ссавців: коня, бики, антилопи, олені.

14:00 Обід (Можна взяти з собою або замовити заздалегідь)
15:00 Від’їзд в м.Миколаїв


Калькулятор вартості для дитячих груп*

Виберіть кількість учасників мандрівки
Введіть точну кількість осіб (в т.ч. безкоштовних супроводжуючих)
Введіть кількість безкоштовних супроводжуючих
 

У вартість входить: Автобусне обслуговування по маршруту, екскурсійне обслуговування на території заповідника, супроводжуючі зі сторони дитячого колективу, супроводжуючий від фірми, оформлення дитячих документів, страхування від несчасного випадку (Покриття 12500 грн).
У вартість не входить: Особисті витрати, Обід (орієнтовно 100-120 грн/ос)

*У розрахунок включена вартість дитячих квитків для основної групи та дорослих квитків для супроводжуючих. У випадку наявності дорослих в основній групі (не супроводжуючих) вартість буде перерахована індивідуально


Калькулятор вартості для дорослих груп*

Выберіть кількість учасників мандрівки
Введіть точну кількість осіб

У вартість входить: Автобусне обслуговування по маршруту, екскурсійне обслуговування на території заповідника, який супроводжуючий від фірми, страхування(Покриття 12500 грн).
У вартість не входить: Особисті витрати, Обід (орієнтовно 100-120 грн/ос)

*У розрахунок включена вартість дорослих квитків. У випадку наявності у групі дітей вартість буде перерахована індивідуально

Вартість туру уточнюйте у наших менеджерів


Відгуки мандрівників про екскурсію


инфоОформити заявку на екскурсію “Оазис таврійського степу – Асканія-Нова” з Миколаєва можна декількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button one (1) main button a lot (1)