Чарівна Черкащина!

Екскурсійний тур з м.Миколаєва

Край натхнення для письменників і поетів, батьківщина відомих політичних діячів, а також центр буддизму України: такими словами можна описати Черкащину!


За час дводенної екскурсії (екскурсійного туру) з м.Миколаєва по Черкаській області та м.Черкаси ви*:

 1. Станете ближче до предків-козаків, відвідавши місто – славну козацьку столицю м.Чигирин, в якій знаходиться відтворена резиденція Богдана Хмельницького, а також батьківщина легендарного гетьмана (с.Суботів);
 2. На власні очі побачите величний дуб Максима Зализняка;
 3. Дізнаєтеся трохи більше про Корсунь – Шевченківську битву;
 4. Відчуйте себе благородними князями в палаці Лопухіних-Демидових;
 5. Побуваєте в мальовничих краях, де жили і творили письменники Іван Нечуй – Левицкий и Тарас Шевченко!

* У третій день туру (Відвідування м. Корсунь-Шевченківського та с.Стеблів) є можливість заміни екскурсійної програми на маршрут Шевченківськими місцями (Моринці – Будище – Шевченкове) або подорожжю до Канева та Переяслав-Хмельницького.


Програма подорожі:

18:30 – Організований виїзд групи з м.Миколаєва в м. Одесса
21:44 – Відправлення поїздом № 138 Одеса – Черкаси


06:51 – Прибуття в м Черкаси. Посадка на комфортабельний автобус (мікроавтобус)
07:00 –Оглядова екскурсія по м. Черкаси. Перед вами відкриється місто у всій своїй красі. Починаючи від головної історичної вулиці Хрещатик, ви побачите будівлю колишнього готелю “Слов’янського”, який виглядає як палац Попелюшки, Музей кобзаря, Черкаську обласну філармонію. А також відвідаєте Долину Троянд, парк «Соснівка», сквер Богдана Хмельницького і найбільший храм в Україні – Свято – Михайлівський собор.

Фото – discover.ck.ua

09:00 — Відправлення в Чигирин
10:00 — Прибуття в м.Чигирин – легендарну гетьманську столицю, в якій зародилася українська державність. Відвідування музею Богдана Хмельницького, який розташувався в автентичній будівлі тієї епохи. Вся колекція дозволить вам побачити в яких умовах жив і правил гетьман війська Запорізького. А ще ви піднімитеся на Замкову гору з якої відкривається чудовий панорамний вид, отримаєте враження від монумента великого гетьмана Богдана Хмельницького, відвідаєте реконструйований бастіон Дорошенка та пам’ятник «Кобзаря».

Источник фото – discover.ck.ua

14:00 – Переїзд в Суботів. Відвідування Іллінської церкви, побудованої в середині 17 століття, яка збереглася до наших днів. Примітна церква тим, що в ній похований Богдан Хмельницький, а також тим, що вона зображена на купюрі в 5 грн. А також огляд визначних пам’яток, які збереглися з 18 століття до наших часів: залишки фундаменту оборонної вежі замку, кам’яні хрести, українські хати і козацька гармата.

15:00 — Обід. Переїзд до Холодного Яру – місце, де в 1768 році відбулося гайдамацьке повстання, що отримало назву Коліївщина. На території Холодного Яру розташоване Мотронинське городище скіфського часу, яке в 8 – 9 столітті до н.е. було однією зі столиць Подніпров’я, а таже Мотронинський жіночий монастир. Все це ми з вами відвідаємо.
17:30 — Переїзд в с. Буда до 1000 – річного дубу, названого на честь запорізького козака, героя Коліївщини – Максима Залізняка. В обхваті він має близько дев’яти метрів!

18:30 (орієнтовно) – повернення в м. Черкаси. Вечеря. Поселення до готелю. Вільний час. Ночівля.


08:00 – Підйом. Сніданок. Посадка на мікроавтобус.
09:00 – 11:00 – Переїзд в м. Корсунь – Шевченківський.
11:00 – 14:00 Екскурсія по м. Корсунь – Шевченківський, під час якої ви побуваєте в розкішному палаці Лопухіних – Демидових, де зараз знаходиться військовий музей, присвячений Корсунь – Шевченківській битві. Незважаючи на досить дивне розташування музею такої тематики в палаці, тут часто проводять бали і музичні вечори. А в пейзажному парку неподалік можна побачити каштан, під яким ловив натхнення і малював Тарас Григорович Шевченко, Княжу алею, цілюще джерело з кришталево – чистою водою і чудові каньйони річки Рось. Обід.

Источники фото – agritura.livejournal.com, wildtraveler.com.ua

14:30 Відправлення на батьківщину знаменитого українського письменника Івана Нечуя – Левицького – с. Стеблів. Тут ви відвідаєте музей видатного письменника, а також прогуляєтеся по заповідних територіях Стеблівського заказника з його неймовірними краєвидами, каньйонами і водоспадами.

Источник фото – blog.i.ua/user/5500852

17:00 Повернення в м.Черкаси. Вечеря. Переїзд на залізничний вокзал.
20:05 – Відбуття в м. Одеса

Альтернативні варіанти проведення дня

? Екскурсія по Шевченківських місцях (с.Моринці - с.Будище - с.Шевченкове)

с. Моринці – місце народження Тараса Шевченка. Тут знаходиться сільська садиба де він з’явився на світ, пам’ятник матері Катерині, яка тримає маленького Тараса на руках, художня виставка.
с. Будище – саме в цьому селі знаходиться знаменитий маєток поміщика Енгельгардта у якого служив молодий кріпак Тарас Шевченко. Тут почався творчий шлях «українського кобзаря» не тільки як поета, а й художника. На території садиби росте тисячолітній дуб в якому він ховав свої малюнки і унікальний вітряк голландського типу.
с. Шевченково – тут ви відвідаєте Літературно – меморіальний музей Т.Г.Шевченка, який розташувався в хаті батьків Кобзаря. Побут дому та приладдя повністю відновлено за картинами самого Шевченка. Поруч – будинок дяка, у якого Тарас навчався грамоті.

? Екскурсія по м.Канів та м.Переяслав-Хмельницький

м. Переяслав – Хмельницкий – в цьому місті розташовується будинок – музей «Заповіт». Саме тут Шевченко заповідав свою волю народу. На вибір можна відвідати «Музей кобзарства» (старовинні музичні інструменти, такі як кобза, старосвітські бандури, лютня, гуслі ліра і ін.) Або Музей Сковороди (знаходиться в будівлі колишнього Переяславського колегіуму, в якому викладав філософ).
м. Канів – один із центрів формування козацтва в 16 століття і неофіційна козацька столиця. Тут на Чернечій горі розташована могила Тараса Григоровича Шевченка. Це місце славиться своєю енергетикою, а з гори відкривається мальовничий вид на річку Дніпро і «Канівське море». А також відвідаємо найдавніший Успенський собор – ровесник міста Канева.


05:12 – Прибуття групи в м. Одеса
08:30 (Орієнтовно) Повернення в м.Миколаїв.


Вартість (дитячі групи)

Вартість екскурсії для дитячої групи*

16+11650 грн/люд
26+21400 грн/люд
36+31315 грн/люд
Вартість (дорослі групи)

Вартість екскурсії для дорослої групи*

171450 грн/люд
281310 грн/люд
391230 грн/люд

* Вартість туру є орієнтовною і розраховується індивідуально з урахуванням побажань групи (кількості осіб в групі, об’ємом наданих послуг і тд.)

У вартість туру входить:

 • Трансфер Одеса – Миколаїв і в зворотний бік.
 • Екскурсійне обслуговування (м.Черкаси та Черкаська область);
 • Проживання та харчування за програмою ;
 • Страхування від нещасного випадку (покриття 5000 грн);
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Послуги супроводжуючого від фірми.

У вартість туру не входить:

 • Залізничні квитки м. Одесса – м.Черкаси – м.Одеса;
 • Особисті витрати.

 

инфоОформити заявку на подорож (екскурсію) в Черкаську область (Черкащину) з м.Миколаєва можна кількома способами:

 • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
 • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
 • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button a lot main button one