Організація майстер-класів в м.Миколаєві


Кращий подарунок собі і своїм близьким – це подарунок, зроблений своїми руками. Але для того, щоб його зробити – потрібно спочатку навчитися! Ми пропонуємо вам послуги організації різних майстер – класів, які піднімають настрій, розвивають естетичну уяву, дрібну моторику пальців рук і розкриває творчий початок. Брати участь в них може кожен – і діти і дорослі! Порадуйте себе гарними виробами і похваліться перед іншими!

Крім нижче перерахованих майстер-класів ми зможемо організувати ще дуже багато чого згідно з вашим запитом! (Декупаж, виготовлення скрап листівок і т.д.)


Майстер клас зі створення свічок з вощини

Майстер-клас є унікальним і ексклюзивним. Свічка скочується з вощини – натурального матеріалу, зробленого з воску. Всередину свічки можна покласти пахучі або цілющі трави, а також прикрасити її як забажаєте! Такі свічки є надійним оберегом і приносять в будинок спокій і затишок.

1,5 – 2 години выд 15 осіб 100 грн/люд

Майстер клас по створенню ловця снів

Погано спите ночами? Мучать кошмари? Ми навчимо вас боротися з цією проблемою, за допомогою ловця снів. Цей амулет захистить від нічних жахів, а також буде естетично радувати вас. Все, що потрібно – це зробити павутинку, яка буде капканом для поганих снів. Прикрасити ж оберіг можна як завгодно і чим завгодно. Майстер – клас допоможе розкрити ваші таланти, уяву і фантазію!

1,5 – 2 години від 15 людей 100 грн/люд

Майстер клас зі створення індійських мандал

Плетіння мандали, це не тільки виготовлення оберега для захисту себе, свого житла і ритуальний предмет, а й спосіб медитації. Не дарма існує таке поняття, як мандалотерапія. Першими хто почав плести мандали були американські індіанці. Подолавши тисячоліття, техніка плетіння дісталася і до нас. Майстер – клас корисний для дорослих і дітей. Розвиток дрібної моторики пальців і фантазії гарантовано!

1,5 – 2 години від 15 людей 80 грн/люд

Майстер клас по створенню кусудама (Японських квітів)

Одна квітка – це добре, а ось багато квітів, що утворюють букет і створених своїми руками – ще краще! Щоб зробити кусудаму, потрібно просто правильно склеїти паперові деталі для неї. Отримати в подарунок таку саморобку буде радий кожен! Тим більше, що букет несе не тільки естетичну функцію, а й лікувальну. Японці поміщають всередину лікарські трави і вішають над ліжком хворого.

1,5 – 2 годинивід 15 людей 70 грн/люд

инфо Замовити майстер-клас в м.Миколаєві можна декількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відвідати наш офіс – м.Миколаїв, вул.Дунаева, 39
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 8068 (Viber)
(066) 7131671