Херсонські дивовижі

Екскурсійний тур з м.Миколаєва в м.Херсон


У програмі екскурсійного туру з Миколаєва в м.Херсон: оглядова екскурсія по місту, відвідування планетарію і музею природи.


Програма подорожі

08:30 Відбуття з м.Миколаєва в м.Херсон. Шляхова екскурсія.
10:00 Прибуття в Херсон. Оглядова екскурсія містом. Під час оглядової екскурсії Херсоном ви насолодитеся унікальними архітектурними пам’ятками та історичними будівлями міста, Успенським і Єкатерининським собором, пам’ятками Потьомкіну і Джону Говарду, прогуляєтеся по набережній, а також побачите залишки Очаківських воріт з їх таємничим 70-ти метровим колодязем…

12:00 Прибуття в Херсонський планетарій, який є одним з найбільш цікавих і захоплюючих місць міста Херсона. Унікальність його в тому, що навіть людям які не мають особливого інтересу до астрономії, відвідування планетарію стане пізнавальним і веселим. Планетарій пропонує масу цікавих програм для дітей і для дорослих. Казкові історії з анімованими персонажами, які порадують малюків; історії кохання, увічнені в зірках, подорожі на планети Сонячної системи, космічна станція 3D … Але не тільки космосом радує планетарій! Ви також зможете зануритися на дно океану, побачити морську флору і фауну коралового рифу або побувати в Арктиці!Повнокупольна програма в 3д на вибір.

13:30 Екскурсія по музею природи. Сучасний музей природи знайомить відвідувачів з представниками тваринного і рослинного світу не тільки на території Північного Причорномор’я, а й фауни і флори різних країн і континентів.
Головним експонатом колекції можна назвати 30-метровий скелет зникаючого виду – синього кита, який є найбільшим музейним експонатом в Україні!

15:00 Обід (Факультативно). Вільний час. Відбуття в м.Миколаїв.
17:30-18:00 Прибуття до Миколаєва


Калькулятор вартості для дитячих груп*

Виберіть кількість учасників мандрівки
Введіть точну кількість осіб (в т.ч. безкоштовних супроводжуючих)
Введіть кількість безкоштовних супроводжуючих
 

У вартість включено: Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту, вхідні квитки (3д шоу в планетарії, музей природи), страхування від нещасного випадку (покриття 12500 грн), супроводжуючі від дитячого колективу.
У вартість не включено: Харчування, особисті витрати.

*У розрахунок включена вартість дитячих квитків для основної групи та дорослих квитків для супроводжуючих. У випадку наявності дорослих в основній групі (не супроводжуючих) вартість буде перерахована індивідуально

Вартість є орієнтовною і вимагає уточнення при замовленні туру


инфоОформити заявку на екскурсію “Херсонські дивовижі” з Миколаєва можна декількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Заказать тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button one (1) main button a lot (1)