До столиці на один день!

Екскурсійний тур з м.Миколаєва в м.Київ

Київ – столиця нашої батьківщини! У наш час – це величезне сучасне місто, тому навіть ті, хто відвідував його одного разу, все-одно зможуть знайти масу цікавого і нового. Відправляйтеся на одноденну екскурсію з Миколаєва до Києва! Одна ніч в поїзді і ви вже відриваєтеся в головному мегаполісі України!

Тут ви побачите найбільш знакові місця славного міста: Києво -Печерську лавру з усіма її загадковими ближніми і дальніми печерами, Андріївську церкву з однойменною спуском, Замок Річарда лева серце, Пейзажну алею, Михайлівський золотоверхий монастир і багато і багато іншого. Також вас чекає крутий квест по Софії Київської та Музей води. Також ми врахували вільний час для любителів погуляти. У вартість туру входить дворазове харчування – обід і вечеря.

Екскурсійний тур буде цікавий і захоплюючий як для дітей так і для дорослих.


Програма подорожі

index21:20 Виїзд в м.Київ на поїзді.

 


index 2

06:50 Прибуття до Києва.
07:00 Початок автобусної екскурсійної програми до Києво – Печерської лаври.
08:00 – 10:30 Прибуття в Києво-Печерську Лавру. Екскурсія з відвідуванням ближніх і дальніх печер.

11:30 – 13:00 Відвідування музею води. В музеї води ви дізнаєтеся про природу кругообігу води, технології водозабору, водопостачання і каналізації. Також вас чекає захоплюючий атракціон – подорож по каналізаційному колектору до очисних споруд Бортницької станції аерації. Є можливість дізнатися багато цікавого про танення льодовиків, зародження дощу і виверження гейзера. Діти можуть пограти в гру “Зміни русло річки”, надувати мильні бульбашки, помірятися силою з водяним насосом і доторкнутися до живих рибок.

13:00 – 14:00 Обід на Хрещатику («Два гуся». Орієнтовне меню: Борщ, пюре, биток курячий, салат з молодої капусти, хліб, компот)
14:30 – 16:00 Екскурсія-квест по «Софії Київській». В самому серці сучасного Києва можна зануритися вглиб віків і пережити захоплюючі пригоди, адже кожна давня споруда несе в собі загадки і несподіванки. Учасники квесту оглядають пам’ятки заповідника, вибудовуючи свій маршрут за допомогою карти-схеми і розгадуючи ребуси, шифри і логічні загадки. І самі не помічають, як дізнаються безліч цікавих речей!

15:30–17:30 Пішохідна оглядова екскурсія по Києву . На ній ви зможете познайомитися з Золотими Воротами, Михайлівським Золотоверхим монастирем, Пейзажній алеї, Старокиївською горою, Андріївською церквою, Андріївським узвозом, Замком Річарда Левове серце, музеєм Булгакова, Контрактовою площею.

18:00 – 19:00 Вечеря на Хрещатику («Два гуся». Орієнтовне меню: макарони, котлета по – київськи, салат з огірком і редискою, хліб, компот, бісквіт)
19:00 – 20:00 Вільний час для прогулянок по Хрещатику.
20:00 Переїзд на залізницю
21:39 Відбуття в м.Миколаїв


index 307:00 Прибуття в м.Миколаїв. Закінчення екскурсійного туру.

Вартість для групи 27 + 2 людини* – від 750 грн/люд

У вартість включено: транспортне обслуговування по Києву (з 07:00 до 13:00, трансферт на залізничний вокзал), екскурсійне обслуговування по Києву, вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (Києво-Печерська лавра, Музей води, Квест-екскурсія по Софіївській лаврі), Харчування (обід і вечеря), страховка від нещасного випадку (покриття 5000 грн), 2 супроводжуючих від колективу (крім залізничних квитків), що супроводжує від фірми.
У вартість не включено: залізничний проїзд Миколаїв-Київ-Миколаїв, особисті витрати

* вартість для групи іншого кількісного складу розраховується індивідуально під запит


инфоОформити заявку на екскурсійний тур з м.Миколаєва в м.Київ “До столиці на один день!” можна кількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button a lot main button one