Граф Дракула запрошує в гості

Похід по Південним Карпатам з Миколаєва

Країна: romania-flag Румунія
Тривалість: 12 днів (11 ночей)
Вартість: 300 $
Маршрут походу: м Івано-Франківськ – м. Буштень – гірський масив Бучедж – м. Бран – замок Дракули – скельна гряда Пятра Краулі – м Молдовяну – м Брашов – м.Івано-Франківськ
У вартість входить:
– триразове харчування;
– послуги інструктора провідника і інструктора;
– котли, газове обладнання;
– страхування;
– аптечка.
У вартість не входить:
– румунська віза;
– проживання в Брашові та Брані;
– вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
– трансфер в Румунію.

активный

Короткий опис туру: Пропонуємо вам зробити цікаву пішохідна мандрівка по Південним Карпатам, за час якого ви відвідаєте замок Дракули, скорите три гірські масиви, а також піднімитесь на найвищу точку Румунії – гору Молдовяну. Тутешні пейзажі зачаровують! Група збирається в м.Миколаєві. Можливий збір групи з різних регіонів України.


Опис походу

1 день. Буштень
Розпочнеться наш похід в невеликому курортному містечку під назвою Буштень, який знаходиться в 135 км. від столиці Румунії – міста Бухарест. Дістатися до Буштені можна за допомогою залізниці. З самого містечка ми пройдемо вглиб лісу, де і розташуємося на першу ночівлю.

2 день. Долина Цербулуі – м. Ому – долина Гаура (Довжина пішохідної частини маршруту – 18 км)
Сьогодні наш очікує підкорення гірського масиву під назвою Бучедж, який дуже нагадує гірські масиви Криму. Піднявшись по крутій ущелині, нас очікує найвища точка Бучеджь – гора Ома, висота якої становить 2505м. Звідси відкривається просто неймовірної краси пейзаж! Тут же знаходиться туристичний притулок (кабана). Якщо у нас залишаться сили для продовження подорожі, то почнемо спуск до лісової зони в долині Гаура, а якщо ж сили нас покинули, то заночуємо прямо на плато.

3 день. м.Бран – Замок Дракули (Довжина пішохідної частини маршруту – 10 км)
Прокинувшись і щільно поснідавши, через шарудіння карпатського лісу, ми спустимося до знаменитого містечка Бран, в якому знаходиться таємничий замок самого графа Дракули. Колись в цих місцях панував Влад Цепеш, який став прототипом головного героя знаменитого роману «Дракула» Брема Стокера. Поселившись в одному з готелів Брана вирушаємо на огляд замку. Ночівля.

4 день. селище Магура – каньйон Зарнестилор – урочище Ла Табла (Довжина пішохідної частини маршруту – 23 км)
Прощаємося з Браном і продовжуємо наш шлях. Пройшовши через численні мальовничі села Румунії, ми вийдемо до селища Магура. Пообідавши і вдосталь намилувавшись тутешніми пейзажами, вирушаємо до гірської гряди Пятра Краулі. Шлях до неї буде пролягати через каньйон Зарнестилор. Закінчиться сьогоднішній день в урочищі Ла Табла, де ми і розіб’ємо наш наметовий табір.

5 день. Скельна гряда Пятра Краулі – полонина Тамасел (Довжина пішохідної частини маршруту – 11 км)
З ранку ми піднімемося на Пятра Краулі, звідки відкривається вид на нашу наступну мету – гірський ланцюг Фагараш, яка є найвищою в Південних Карпатах. Рухатися до неї ми будемо уздовж хребта і травестіруя схили Пятра Краулі. По дорозі ми будемо зустрічати карстові мости і скелі. Табір на ночівлю ми розіб’емо в полонині Тамасел.

6 день. Тамасула Маре – гора Лереску (Довжина пішохідної частини маршруту – 18 км)
Сьогодні ми подолаємо перемичку між гірською грядою Пятра Краулі і горами Фагараш. Стежка, по якій ми будемо йти проходить через ліси і полонини. По дорозі нас здивує своєю красою водосховище Печінегу. Наша мета сьогодні – це підніжжя гори Лереску, біля якої до кінця дня ми і заночуємо.

7 день. гора Лудісору – гора Леоте – перевал Зарн (Довжина пішохідної частини маршруту – 10 км)
На час ми забудемо про вечірнє вогнище і будемо готувати на пальнику, так як нас очікує високогір’я хребта Фагараш. Ми вийдемо з лісової зони і, пройшовши кілька вершин, висота яких перевалює за 2300 метрів, зупинимося на перевалі Зарн, біля альпіністського табору.

8 день. Озеро Урлеа (Довжина пішохідної частини маршруту – 10 км)
Наша сьогоднішня мета – огляд озера Урлеа, яке є одним з найбільш великих на даній ділянці хребта. Шлях до нього пролягатиме через безмежні пасовища, де випасаються отари овець. Ночівлю ми влаштуємо біля цікавого альп. табору (рефуджіума), який з висоти нагадує половину футбольного м’яча.

9 день. Найвища гора Румунії м. Молдовяну (2544 м.) – озеро Гургулуі (Довжина пішохідної частини маршруту – 17 км)
Продовжуємо нашу подорож на висотах понад 2000 метрів, насолоджуючись пейзажами Хребта Фегераш. Сьогоднішня ділянка хребта, за рахунок крутизни схилів і кількості скель, більше нагадує Кавказ, ніж Карпати. Нас чекає підкорення найвищої гори Румунії – Молдовяну, висота якої складає 2544 метрів. Після барвистої фотосесії ми спустимося трохи вниз і заночуємо біля одного з високорних озер, поруч з яким розташований притулок.

10 день. о.Капра – о. Балеа – о. Транс-Фегераш (Довжина пішохідної частини маршруту – 9 км)
Незважаючи на те, що ми знаходимося високо в горах, ми потрапляємо в цивілізацію. Скрізь навколо нас ходять туристи, стежки стають все більш протоптаними. Тут ми побачимо неймовірні пейзажі – в долинах льодовикових цирків і в оточенні озер знаходяться готелі і кабани. Заночуємо ми в кемпінгу, неподалік від озера Белі.

11 день. Місто Брашов
Сьогодні в гості нас чекає місто Брашов – один з наймальовничих містечок Європи. Переїдемо ми туди автотранспортом і заселемося в готель. Залишивши рюкзаки в номерах ми вирушимо на прогулянку містом.

12 день. Від’їзд групи


Інформацію про те, що необхідно брати з собою в похід ви знайдете тут


инфо

Оформити заявку на похід “Граф Дракула запрошує в гості” можна декількома способами

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


4 main 2