Екскурсійний тур “По дорозі Ахілла і Суворова”

Екскурсія на Кінбурнську Косу з Миколаєва

Короткий опис екскурсійного туру: Запрошуємо вас в захоплюючу екскурсію з Миколаєва на Кінбурнську косу. За час подорожі ми зробимо захоплюючу прогулянку на катері до Кінбурської Коси, дізнаємося багато цікавого про багату історію коси, а також викупаємося і засмагаючи на найчистіших пляжах півострова. Можлива організація туру для інших регіонів України.

Програма туру

06:30 Виїзд в м.Очаків. Прибуття до причалу.
08:00 – 09:00
Виїзд на баркасі на Кінбурнську косу. Водна прогулянка до Кінбурнської коси. Коса має свій власний неповторний мікроклімат – вона омивається як водами ласкавого Чорного моря, так і прісними водами річки Дніпро. У стародавні часи півострів мав назву Гілея і був широко відомий серед фінських купців і піратів. Тут відбулася легендарна Кінбурнська битва, зростає прототип Пушкінського дуба (… У Лукомор’я дуб зелений ….), А також, за легендами, в тутешніх місцях були Ахілл і Геродот.

11:10 Зустріч з екскурсоводом по Кінбурнській косі. Посадка на транспорт (Mersedes/ГАЗ 66/Урал в залежності від кількості подорожуючих). Початок сафарі-екскурсії по Кінбурнській Косі, за час якої ви почуєте захоплюючу розповідь про історію коси, а також ознайомитеся з Кінбурнським лісництвом і зоосадом, знаменитими грязьовими і сольовими озерами Кінбурнської коси, Ягорлицькою затокою, а також так званою «Ковалевської сагою» (згідно з однією з легенд тут був гай богині Гекати – володарки чаклунів).

14:00 Обід (факультативно). Ви можете взяти продукти з собою, або ж замовити обід у нас. Обіди необхідно замовляти заздалегідь!
15:00 – 18:30 Вільний час на пляжі для купання в найчистіших морських водах коси.

19:00 – 20:00 Відбуття на катері в м.Очаків. Від’їзд в м. Миколаїв.


Калькулятор вартості туру для груп

Виберіть кількість учасників мандрівки
Введіть точну кількість учасників туру

У вартість входить:Проїзд до Очакова і назад, катер Очаків – Кінбурнська Коса – Очаків, транспортне та екскурсійне обслуговування на Кінбурської Косі, страхування від нещасного випадку (страхове покриття 12500 грн), послуги супроводжуючого від фірми, рекркеаційний збір.
У вартість не входить: обід, особисті витрати.


инфоОформити заявку на екурсіонний тур на Кінбурнську Косу “По дорозі Ахілла і Суворова” з Миколаєва можна декількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button one (1) main button a lot (1)