Мигія та її пороги

Комбінована подорож по Миколаївській області

Подорожі по Миколаївській області з рафтингом і скелелазінням (р. Південний Буг та його притоки)

активныйБузький гард – Національний природний парк на північному заході Миколаївській області. Парк охоплює річкову долину Південного Бугу і каньйоноподібні долини його приток – Великої Корабельної, Башкале і Мертовода. У славні козацькі часи на цій території чатували одна на одну запорозька фортеця Орлик, турецька  – Голта и польска – Богополь. Вікова категорія учасників – від 10 років.

Подорож може бути розрахована на 3 дні

День 1: Зустріч на залізничному вокзалі м Первомайська або м.Миколаєва, переїзд до місця початку маршруту. Обід. Перехід до с. Мигія. Вечеря. Ночівля.

День 2: Сніданок. Катання на рафтах і катамаранах по порогах річки Південний Буг (за дод. плату). Обід. Пішохідні екскурсії по околиці козацької столиці с.Мигія. Тут все дихає багатовіковою історією. У долині Південного Бугу між селами Мигія та Олександрівка знайдено 98 археологічних пам’яток, їх вік найрізноманітніший – від часів палеоліту (30 тис. років до н.е.) і до часів формування слов’янського етносу. Історія цих місць налічує тисячі років, тут були поселення греків, римлян, скіфів, давніх слов’ян. Свого часу по Південному Бугу проходив кордон між Туреччиною і Вольностями Запорізькими. Вечеря. Вечір пісні біля багаття. Ночівля.

День 3:Перехід з селища Мигія до річки Кара-бельна. Радіальні виходи в районі р.Кара-кабельні. Ночівля. Можливо скелелазіння (за додаткову плату).

День 4: Сніданок. Вихід з гирла р.Кара-бельної до села Іванівка. Тут ми побачимо скелі і зруйновані водяні млини.  Обід. Перехід через село Романова Балка  до селища  хутір Львів. Вечеря. Ночівля.

День 5: Сніданок. Перехід з селища хутір Львів до Олександрівського водосховища через с. Богданівка (огляд порогів і скель р.Південний Буг). Обід. Повернення в м. Миколаїв (або м.Первомайськ). Закінчення маршуту.

Вартість подорожі – 350 грн/13$ за добу

У вартість входить: оренда спорядження, послуги інструктора-провідника, 3- разове харчування – (сніданок, обід (перекус) вечеря, оплата відвідування заказників, страхування.
У вартість не входить: Проїзд до території програми, рафтинг (орієнтовно – 200 грн / чол), скелелазіння (200 грн / чол)

Увага! Для індивідуальних туристів необхідно уточнювати дати проведення подорожі. Зробити це можна в Календарі подій ). Дана інформація не поширюється на групові заявки (для груп від 5-ти осіб)

Збирай групу однодумців і отримаєте знижку!

Кількість осіб в групіВартість
5-8 людей320 грн/за добу
8-12 людей300 грн/за добу

Інформацію про те, що необхідно брати з собою в похід ви знайдете тут


инфоОформити заявку на похід по Миколаївській області “Мигія та її пороги” з Миколаєва можна декількома способами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


nik_obl main crimea