Таємниці Батурина, Чернігова та Києва

Екскурсійний тур в Батурін, Чернігів і Київ з Миколаєва

Опис туру

index

19:22 Збір групи на залізничному вокзалі м.Миколаєва. Відбуття поїздом Миколаїв-Київ.


index 205:45 Прибуття в м.Київ. Посадка на комфортабельний автобус (мікроавтобус).
09:00 Першою нашою зупинкою стане остання гетьманська столиця – містоБатурин. Це місце тісно пов’язане з діяльністю таких українських гетьманів як Іван Мазепа, Кирило Розумовський, Пилип Орлик. За час екскурсії по Батурину ми відвідаємо:
– Серце міста Батурина – цитадель Батуринської фортеці. На жаль, оригінальна фортеця була спалена в 1708 році, в зв’язку з переходом Івана Мазепи на бік Карла XII. На сьогоднішній день, завдяки колосальній роботі археологів і реставраторів, повністю відновлена і готова до прийому туристів. До речі, з цього місця відкривається чудовий пейзажний вид на річку Сейм.
– Грандіозний палац К.Разумовського, який в чомусь схожий з грецьким Парфеноном. Як і цитадель палац має сумну історію – довгий час він перебував у напівзруйнованому стані, але завдяки реставраційним роботам знову вражає відвідувачів своєю пишністю. Навколо палацу розкинувся мальовничий парк.
Дом Василя Кочубея – єдина будівля в місті, що збереглася в первозданному вигляді з козацьких часів. Примітно, що тут жила Мотря Кочубей, кохана Івана Мазепи, якій він писав дуже зворушливі листи. Зараз в будинку розташувався краєзнавчий музей.

13:00 Обід. Переїзд в м.Чернігів.
16:00 Прибуття в стародавній Чернігів – центр православ’я і містицизму України. За свою більш ніж тисячолітню історію місто побачило багато чого – навала хана Батия, визвольну боротьбу Богдана Хмельницького, руйнівну Другу Світову війну … Але при всьому цьому Чернігів зміг зберегти свій неповторний шарм.
Екскурсія по найдавнішою історичній частині міста – Чернігівському валу. На цьому місці в 7 столітті виникло укріплене городище, яке згодом перетворилося в великий сучасний міський центр.На пагорбі близько один до одного розташована велика кількість будівель кожна з яких зачіпає певну історичну епоху. Ще в XI столітті тут був зведений Спасо-Преображенський собор. Це найдавніший храм, який зберігся на території колишньої Київської Русі. Поруч розташувався потужний і статичнийБорисоглебський собор. Усередині нього був створений Музей архітектури. У 17 столітті на валу був побудований будинок для полковника Лизогуба. За легендою тут ховав Мазепа свою коханку Мотрю.

Побачимо ми і найстаріший середній навчальний заклад України – Чернигівський коллегіум. А на оглядовому майданчику крім прекрасного виду на Десну можна помітити 12 гармат. Місцеві дами, коли не хочуть йти на побачення призначають його у 13 гармати, тим самим показуючи своє небажання кавалеру 🙂
17:30 Поселення в готель. (2-3 місні номери зі в/з). Вечеря. Вільний час. ночівля.


index 3

08:00 Звільнення номерів. Сніданок.
09:00 Продовження екскурсії по Чернігову. Першою нашою зупинкою стане парк Болдина Гора, яка по істині є містичним місцем … У язичницькі часи тут перебували язичницькі капища, а за однією з легенд саме тут знаходиться могила билинного богатиря Іллі Муромця. Але містицизму Болдиній горі надають, перш за все, Антонієви печери, які розташувалися в південній частині парку поруч з Іллінської церквою. Подейкують, що по печерах прогулюється привид ченця, який ми з вами обов’язково постараємося побачити, спустившись в глибини підземель …
Також ми відвідаємо Свято-Троїцький монастир, а також піднімемося на найвище місце в м.Чернігові – дзвіницю, висота якої становить 58 метрів! Відбуття в смг.Козелець.

11:30 Відвідування одного з найкрасивіших пам’яток українського бароко – Собору Різдва Пресвятої Богородиці. За деякими відомостями в його створенні брав участь сам Бартоломео Растреллі. Унікальності цього собору надає різьблений іконостас, висотою 27 метрів, окрасою якого служить 50 ікон. Декор храму поєднує в собі три стилі: бароко, рококо і класицизм. У 2002 році він був удостоєний честі бути зображеним на колекційній монеті в 10 грн. Переїзд в м.Київ

13:30 Прибуття в м.Київ. Обід.
14:30 Оглядова екскурсія по місту Києву. На ній ви зможете познайомитися з Володимирським собором, Оперним театром, Золотими Воротами, Софійською площею, Михайлівським Золотоверхим монастирем, Пейзажній алеї, Старокиївською горою, Андріївською церквою, Андріївським узвозом, Замком Річарда Левове серце, Контрактовою площею. Вільний час в столиці України. Вечеря.

21:39 Відбуття поїздом в м.Миколаїв.


07:30 Прибуття групи в м.Миколаїв.


Вартість туру розраховується індивідуально під кожну групу (з урахуванням побажань)

заказ-тура1

У вартість входить: харчування, проживання в хостелі, транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту, страхування.
У вартість не входить: залізничні квитки Миколаїв – Київ – Миколаїв, особисті витрати.


инфоОформити заявку на екскурсію в Батурин, Чернігів і Київ з Миколаєва можна кількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button a lot main button one