Подорож Трикратський лісом і Актовським каньйоном

Похід по Миколаївській області

gb_1278 English version of this hiking you will find here

Маршрут прокладений по річці Мертвовод- р.Арбузінка (притоки П.Бугу)

активныйМаршрут походу по Миколаївській області проходить по оригінальній гірський місцевості, легендарному Актовському каньйону, трьом річках (Арбузинка, Мертвовод та Соплінка), через чудовий Трикратський ліс з його унікальним рослинним і тваринним світом.В даному поході можуть брати участь діти від 10 років.

Похід може бути розрахований на 2 або 3 дні

Опис походу

День 1: Приїзд в м.Вознесенськ. Збір на автовокзалі. Від автовокзалу рейсовим автобусом до с.Петропавлівка, Братський р-н Миколаївської області. Сніданок. Піший перехід с.Петропавлівка – с.Актово. За час переходу ви побачите неперевершеної краси каньйон річки Мертововод і початок Актовського каньйону. Актовський каньйон нагадує знамениті каньйони Північної Америки. Гранітні скелі тут досягають 30-50 метрів висоти. По дорозі ми почуємо багато легенд про річку Мертвовод з часів подорожі Геродота. Обід біля джерела, а вечеря біля с. Актово, де і розбиваємо табір. Ночівля.

День 2: Сніданок. Перехід з с. Актово по каньйону р.Арбузінка (Ущелина Диявола). Кожен бажаючий може спуститися на дно каньйону і побачити те місце, з якого був узятий величезний валун, який зараз знаходиться перед будівлею Віденського міжнародного центру і є символом європейського континенту. Розбиття табору в с.Актово. Огляд урочища «лабіринт» в Трикратський лісі. Засаджена лісом місцевість перепліталася рукавами річки з різними містками з одного берега річки на інший, через це урочище отримало назву «Лабіринт». Обід. перехід в с.Трікрати. Ночівля. Вечеря.

Якщо похід розрахований на 2 дні, то ввечері – повертаємося додому.

Ролик про Актовський каньйон

День 3: Сніданок. Піший перехід на «Васильєву пасіку», де в одному прекрасному пейзажі переплітається ліс, озеро і місце гніздування чапель. За яру ми спустимося вниз до 500-річного дубу. За легендою, якщо обійти дуб тричі можна знайти справжню любов. Обід біля дуба. Спуск до початку с.Трікрати. Від’їзд в м.Вознесенськ.

У вартість входить: Послуги інструктора-провідника, 3-х разове харчування – сніданок, обід (перекус) вечеря, оплата відвідування заказників, страховка. У вартість туру не входить: Особисте спорядження (рюкзак, спальник, килимок), проїзд, особисті витрати.

Збирай групу однодумців і отримай знижку!

Кіл – сть осіб в групіВартість
1 людина800 грн/за добу
2 – 3 людини400 грн/за добу
5 – 8 людей275 грн/за добу
8 – 12 людей240 грн/за добу

Інформацію про те, що необхідно брати з собою в похід ви знайдете тут


За даним маршрутом можливе проведення психологічних і фото турів


инфоОформити заявку на похід по Миколаївській області “Подорож Трикратський лісом і Актовським каньйоном” з Миколаєва можна декількома способами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


nik_obl main crimea