Середньовічна подорож

Екскурсійний тур по Буковині та Поділлю з м.МиколаєваУ програмі туру (екскурсії) з Миколаєва: Відвідування Кам’янець-Подільської і Хотинської фортеці, Резиденції митрополитів Буковини і Далмації в м.Чернівці (охороняється ЮНЕСКО), Кришталевої печери – найдовшої гіпсової печери Європи, мальовничих місць – Заліщики, а також Джуринського водоспаду – найвищого рівнинного водоспаду України!


Опис туру

index

13:48 Відправлення групи з м.Миколаєва в м.Тернопіль поїздом №109 Херсон-Львів


index 205:54 Прибуття в м.Тернопіль. Пересадка на комфортабельний автобус. Переїзд в с.Кривче.
08:00 – 10:00 Прибуття в с.Кривче. Відвідування печери «Кришталева». Відвідування найбільшої гіпсової печери в Європі – Кришталевої печери, вік якої становить понад 20 мільйонів років! Протяжність екскурсійного маршруту становить 2,5 км, під час проходження яких ви помилуєтеся білосніжними кристалами гіпсу, які дуже нагадують різних тварин – буйволів, слонів, орлів, ящірок і т.д … Незабутнє видовище! Багато кристалів нагадують силуети тварин: буйвола, ящірку, слона, орла і т.д. Переїзд до Кам’янця-Подільського.

11:00 Прибуття в м.Кам’янець-Подільський. Відвідування Кам’янець-Подільської фортеці.
13:00 Комплексний обід (Орієнтовне меню: борщ, пюре з відбивною, салат з капустою, хліб, узвар).
14:00 – Авто-пішохідна екскурсія по місту, в ході якої ви познайомитеся з «Лань, що біжить» – найвищим мостом України, магістратом, турецьким мінаретом, російськими воротами, будинком Потоцьких, Вірменською церквою, францисканским монастирем. Вільний час.

16:30 – 17:30 Вечеря (Орієнтовне меню: гречка, котлета бризоль, салат з буряком, млинець з вишнею, чай).
18:00 (Орієнтовно) Прибуття в с. Хотин. Поселення в готель «Хотин» .Ночівля. (2-, 3-, 4- місні номери з вигодами).


index 308:00 Підйом. Звільнення номерів. Сніданок (Орієнтовне меню-макарони, два смажених яйця, салат зі свіжої капусти, булочка, чай).
09:00- 12:00 Відвідування комплексу фортифікаційних споруд «Хотинська фортеця» – одного з 7 рукотворних чудес України. Фортеця побачила дуже багато на своєму віку. Під її стінами билися армії Османської Імперії, козаки під проводом Дмитра Вишневецького, Петра Дорошенка. У деяких місцях стіни фортеці досягають висоти 45 метрів! Відбуття до Чернівців.

13:00 Прибуття в Чернівці. Обід (Орієнтовне меню: суп з ковбасками по-німецьки, картопля запечений, курячі шашлички, салат з буряком, узвар).
13:30 – 18:00 За свою неповторну красу і чарівний шарм місто дуже часто називають «Українським Віднем» або «Парижем в мініатюрі». Екскурсовод познайомить вас з головними визначними пам’ятками Чернівців: чотирма площами (Соборній, Театральній, Центральній і площею Філармонії), Чернівецьким драматичним театром імені Кобилянської, Георгіївською церквою, органи залом, храмом Святителя Миколи. Після закінчення оглядової екскурсії по місту ми відвідаємо справжнісінький шедевр – архітектурний ансамбль Чернівецького Національного університету, який в минулому був резиденцією митрополитів Буковини і Далмації, а з 2011 року включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Вільний час в місті.

18:00 – 18:30 Переїзд в с. Мамаївці. Поселення в готель «Колвик» (2-4- місні номери з вигодами). Вечеря (Орієнтовне меню: м’ясний салат, рис з овочами, відбивна свинна, маринований гарнір, млинчики з джемом, чай). Ночівля.


index 4
09:00 Підйом. Сніданок (Орієнтовне меню – пюре, котлета куряча, маринований гарнір, яблучний пиріг, узвар). Звільнення номерів.
10:00 Виїзд з готелю. Переїзд в с. Нирків з зупинкою на панорамний вид с.Заліщікі

12:00 Відвідування Джуринського водоспаду – найвищого рівнинного водоспаду на території України (висота – 16 м). Знаходиться він неподалік від мальовничих руїн Червоногородського замку. За однією з легенд, даний водоспад має штучне походження. Подейкують, що багато століть тому назад турки з татарами, прориваючись до неприступного Червоногородського замку, у всіх боків оточеного водою, зруйнували один з кам’яних кряжів, тим самим змінивши русло рекі.Переезд до Тернополю.

14:30 Обід (Орієнтовне меню: суп з фрикадельками, гречка, м’ясо куряче з грибами, салат, сік, хліб)
16:30 Прибуття в Тернопіль.
18:04 Відбуття в м Миколаїв поїздом №110 Львів – Херсон. Вечеря в поїзді (Орієнтовние меню: (Рис, курячий биток, салат, хліб)


index 5 09:21 Прибуття в м. Миколаїв. Закінчення екскурсійної програми.


Вартість туру для групи 25 дітей + 2 дорослих * – 2100 грн/люд

У вартість входить: Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту, проживання в 2-, 3-, 4- місних номерах зі всіма зручностями (2 ночі), сніданки (2шт), обіди (3шт), вечері (3 шт), вхідні квитки (Чернівецький Національний Університет; Хотинська фортеця, Стара фортеця, Кришталева печера, Джуринський водоспад) страхування від нещасного випадку (сума страхового покриття – 5000 грн), послуги супроводжуючого від фірми, 2 безкоштовних супроводжуючих від колективу.
У вартість не входить: залізничний проїзд Миколаїв – Тернопіль – Миколаїв, особисті витрати.

*Зазначена ціна є орієнтовною. Вартість для дорослих груп і іншої кількості дітей уточнятся додатково


инфоОформити заявку на тур “Середньовічна подорож” з Миколаєва можна кількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button a lot main button one