Через степові прерії до тюльпанів

Екскурсія в «Єланецький степ» та Кіровоградський дендропарк з Миколаєва

Короткий опис: За час екскурсійної програми з Миколаєва ми відвідаємо природних заповідник «Єланецький степ», де водяться справжні американські бізони, а також Кіровоградський дендропарк, в якому виростають близько півмільйона голландських тюльпанів!

Опис програми туру

07:00 Виїзд з Миколаєва. По дорозі ми зупинимося неподалік від водоспаду (с.Кам’янка) для яскравої і барвистої фотосесії.
10:00 Прибуття в державний природний заповідник «Єланецький степ». За час екскурсії по заповіднику ви познайомитеся з його історією, тваринним і рослинним світом, а також прослідкуєте за способом життя мешканців вольєрів. Крім того, в «Єланецькому степу» створений сафарі-парк, в якому проживають американські бізони, кулани і лані. Тут же є зона для відпочинку, де можна розташується на обід (Можна приїхати зі своїми продуктами)

15:00 Прибуття в «Український Діснейленд» – Кіровоградський Дендропарк. Тут ви зможете насолодитися чарівною красою голландських тюльпанів (тут їх тисячі!), А також здійснити подорож у світ розваг. Розважальний комплекс парку представлений більш ніж 40 різними атракціонами, що відповідає всім стандартам індустрії розваг. До того ж, на території парку є мережа кафе, ресторан, зоокуточок. План дендропарака можна подивитися тут


Відеоролик про Кіровоградський дендропарк


17:30 Відбуття в м.Миколаїв
20:30 Прибуття в м.Миколаїв

Кількість осіб в групіВартість*
16+1330 грн/люд
27+2300 грн/люд
45+4290 грн/люд

*Вартість є орієнтовною і вимагає уточнення при замовленні туру

заказ-тура1У вартість входить: Автобусне обслуговування по маршруту, екскурсійне обслуговування на території заповідника, супроводжуючий з боку групи (в залежності від кількості осіб), страхування.
У вартість не входить: Особисті витрати, обід.

Фотозвіт про проведену поїздку ви зможете знайти тут


инфоОформити заявку на екскурсію “Через степові прерії до тюльпанів” з Миколаєва можна кількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button one (1) main button a lot (1)