Український Відень і Величні фортеці

заказ-тура1Короткий опис екскурсійної програми: Даний 3-денний екскурсійний тур з м.Миколаєва (без урахування дороги) познайомить вас з надзвичайно красивим містом Чернівці, Хотинською фортецею, а також м. Кам’янцем-Подільським. Краса цих місць просто заворожують. Запрошуємо вас відправитися в цю незабутню поїздку разом з нами!

Програма туру

index 12:00 Відбуття до Одеси мікроавтобусом для посадки на поїзд.
15:48 Відправлення в м.Чернівці (поїзд №136 «Чорномор»)

8:55 Прибуття в м.Чернівці. Поселення в готель.
index 211:45 Екскурсія по м.Чернівці. За свою неповторну красу і вабить шарм місто дуже часто називають «Українським Віднем» або «Парижем в мініатюрі». Екскурсовод познайомить вас з головними визначними пам’ятками Чернівців: чотирма площами (Соборною, Театральною, Центральною і площею Філармонії), Чернівецьким драматичним театром імені Кобилянської, Георгіївською церквою, Органним залом, храмом Святителя Миколая. Після закінчення оглядової екскурсії по місту ми відвідаємо справжнісінький шедевр – архітектурний ансамбль Чернівецького Національного університету, який в минулому був резиденцією митрополитів Буковини і Далмації, а з 2011 року включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

17:00 Вільний час в столиці Буковини. У вас є можливість повернутися в місця, які вам сподобалися. При бажанні групи можлива організація обіду (за додаткову плату). Ночівля.

index 3 08:00 Сніданок. Посадка в автобус. Відбуття в Хотин.
10:30 Екскурсія з відвідуванням одного з 7-ми чудес України – комплексу оборонних споруд «Хотинська фортеця» (13-15 ст.). Велична фортеця мала важливе стратегічне значення. За час свого функціонування Хотинська фортеця пережила безліч боїв, тут воювали армії Османської імперії, козацьких гетьманів Дмитра Вишневецького, Петра Дорошенка. Стіни фортеці досягають висоти 45 метрів! По закінченню екскурсії по фортеці ви матимете можливість отримати час для фотосесії і покупки сувенірів. Далі нас чекає переїзд до Кам’янця-Подільського. Обід за додаткову плату.

15:00 Авто-пішохідна екскурсія по одному з найстаріших і найкрасивіших міст нашої країни – Кам’янцю-Подільському. Ви познайомитеся з мостом «Лань, що біжить» (найвищий в Україні), Магістратом, Турецьким мінаретом, Російськими воротами, Церквою святих апостолів Петра і Павла, будинком Потоцьких, Вірменською церквою, Францисканським монастирем. Приємним закінченням огляду міста стане подорож до Старої фортеці.
19:00Переїзд в Чернівці. Ночівля.

index 408:00 Сніданок. Виселення з номерів. Речі можна залишити в готелі.
10:00 Відвідання Чернівецького музею архітектури і побуту (Скансен), в якому під відкритим небом відтворено типове Буковинське село 18-го – першої половини 20 ст. Музей налічує приблизно 35 споруд різного господарського призначення – млини-вітряки, шинок (корчма), примара (сільська управа), кузня, церква з дзвіницею і тд. По закінченню екскурсії ми повернемося в готель, щоб забрати речі і відправитися на залізничний вокзал.

15:45 Відбуття в м. Одесу.

Day 509:27 Прибуття в м. Одеса, де нас чекатиме автобус для переїзду до Миколаєва.
13:00 (Орієнтовно). Прибуття в м.Миколаїв


Вартість для групи 16+1 осіб* – 1150 грн/люд


*Вартість є орієнтовною і вимагає уточнення при замовленні туру. Можлива організація подорожі для більшої кількості людей.

заказ-тура1У вартість входить: Трансферт Миколаїв-Одеса-Миколаїв, проживання в 3-х номерах зі всіма зручностями (2 ночі) в готелі м.Чернівців (Орієнтовно готель “Київ”), сніданки (2шт), екскурсійне обслуговування в м.Чернівці, Хотин, Кам’янець- Подільський, транспортне обслуговування Чернівці – Хотин – Кам’янець-Подільський – Чернівці, страхування від нещасного випадку (сума страхового покриття – 5000 грн), послуги супроводжуючого від фірми
У вартість не входить: залізничний проїзд Одеса-Чернівці-Одеса, харчування (обіди, вечері – орієнтовно 70 – 80 грн), вхідні квитки (Чернівецький національний університет – 15 грн діти / студенти, 20 грн дорослі; Хотинська фортеця , Стара фортеця, Чернівецький музей архітектури і побуту 15 грн діти / студенти, 25 грн / дорослі), витрати на громадський транспорт, особисті витрати

Можлива організація туру для індивідуальних клієнтів


инфо

Оформити заявку на екскурсію до Чернівців, Хотин і Кам’янець-Подільський “Український Відень і Величні фортеці” з Миколаєва можна кількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button a lot main button one